Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Tydzień w Apulii za 1345 zł. W cenie loty Lufthansą + noclegi ze śniadaniami

Wylot do Włoch z Gdańska linią Lufthansa. Cena 1345 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Gdańsk - Bari - Gdańsk za 941 zł dla 2 osób zarezerwujesz tutaj.

Noclegi za 1748 zł/2 os./7 nocy zarezerwujesz tutaj.

Odwiedź w przyszłym roku malowniczą Apulię i zobacz jedną z najpiękniejszych plaż we Włoszech, czyli Lama Monachile.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Apulia, Bari, Włochy z Gdańska

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę