push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kampania

Oferta last minute do Włoch: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus za 1715 zł

Wylot do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, blisko piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe pokoje i wysoki standard usług.

Oferta last minute do Włoch: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus od 2155 zł

Wyloty do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, blisko piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe pokoje i smaczną kuchnię.

Włochy last minute: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus za 1650 zł

Wylot do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro położony jest tuż przy piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe zakwaterowanie i bezpłatny serwis plażowy od 3 rzędu.

Zobaczcie Wezuwiusza, skosztujcie smacznej pizzy. Przedłużony weekend w Kampanii za 475 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 475 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Włochy last minute: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus za 2157 zł

Wylot do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro położony jest kilka kroków od piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe zakwaterowanie i bezpłatny serwis plażowy od 3 rzędu.

Bella Italia! Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus za 1849 zł

Wylot do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro położony jest ok. 50 m od piaszczystej, prywatnej plaży. Dla gości udostępnił m.in. restaurację główną i bar.

Tanie loty do Włoch (Neapol) za 40 zł!

Wyloty do Kampanii z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie podróż do słonecznej Italii. To tam serwują przepyszne pizze, być może najlepsze na świecie.

Tanie loty do Neapolu za 32 zł. Bilety + 3 noclegi za 281 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia. Cena 281 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)