Szalona Środa PLL LOT: Bilety do Prisztiny i Sarajewa od 254 zł, Baku od 584 zł i Kair od 734 zł

Skorzystajcie z oferty promocyjnej naszego narodowego przewoźnika i odwiedźcie 4 wyjątkowo atrakcyjne miejsca.

Zarezerwujcie loty do Kosowa (KLIK), zarezerwujcie loty do Bośni i Hercegowiny (KLIK), zarezerwujcie loty do Azerbejdżanu (KLIK), zarezerwujcie loty do Egiptu (KLIK).

Dostępne terminy na wszystkie kierunki od 29 maja do 3 lipca tego roku. Oferta aktualna dzisiaj do północy. Najtańsze bilety z Warszawy (loty bezpośrednie), droższe z pozostałych lotnisk (z przesiadką w Warszawie): Bydgoszczy, Gdańska, Zielonej Góry, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia.

Najtańszych noclegów szukajcie tutaj (KLIK).DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Poznań Gdańsk Warszawa Katowice Wrocław Rzeszów Kraków Szczecin Bydgoszcz Lublin Egipt Azja Bośnia i Hercegowina Bałkany Wakacje Maj Czerwiec Lipiec Wiosna Lato
Wybierz
kryteria

Podobne

Azja, Bałkany, Bośnia i Hercegowina, Egipt, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę