push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bosniaihercegowina

Bośnia i Hercegowina: 3* hotel z wyżywieniem od 1299 zł. Dwie wycieczki do Chorwacji gratis

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w 3* hotelu Stella na wzniesieniu, z ładnym widokiem na morze. W cenie pakietu 2 wycieczki - zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem i Korculi.

Letnie i jesienne loty do Bośni i Hercegowiny za 95 zł

Wyloty do Tuzli z Berlina linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z obniżki cen i wybierzcie się w niezapomnianą podróż na malownicze Bałkany. Odwiedźcie Mostar i nadmorskie Neum.

Szalona Środa PLL LOT: Bilety do Wenecji, Zadaru i Sarajewa od 253 zł

Wyloty do Włoch, Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. Nasz narodowy przewoźnik wystartował z 1-dniową ofertą do popularnych kierunków. Dostępne terminy od 30 lipca do 31 października tego roku.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z light all inclusive od 2019 zł

Wyloty z Katowic. Hotel Stella położony jest na sporym wzniesieniu, z którego będziecie podziwiać widoki morza i okolic. Do dyspozycji gości basen ze strefą brodzikową, restauracja, bar z tarasem i widokiem na wodę.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z light all inclusive za 1699 zł

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie położonym na wzniesieniu, z widokiem na morze, w pobliżu największych atrakcji miasta. Oferuje 2 baseny, restaurację, bar z tarasem i widokiem na wodę.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: Urlop w 3* hotelu z light all inclusive za 2199 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Obiekt położony jest na wzniesieniu z widokiem na morze. Oferuje 2 baseny, leżaki przy basenie, restaurację, bar z tarasem i widokiem na morze, salon gier ze stołami do tenisa stołowego.

Lato w Bośni i Hercegowinie: Wypoczynek z light all inclusive za 2199 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Hotel Stella znajduje się w odległości spaceru od centrum Neum. Oferuje 2 baseny, restaurację, bar z tarasem i widokiem na morze, salę gier oraz tenis stołowy.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)