push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bosniaihercegowina

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z light all inclusive od 2019 zł

Wyloty z Katowic. Hotel Stella położony jest na sporym wzniesieniu, z którego będziecie podziwiać widoki morza i okolic. Do dyspozycji gości basen ze strefą brodzikową, restauracja, bar z tarasem i widokiem na wodę.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z light all inclusive za 1699 zł

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie położonym na wzniesieniu, z widokiem na morze, w pobliżu największych atrakcji miasta. Oferuje 2 baseny, restaurację, bar z tarasem i widokiem na wodę.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: Urlop w 3* hotelu z light all inclusive za 2199 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Obiekt położony jest na wzniesieniu z widokiem na morze. Oferuje 2 baseny, leżaki przy basenie, restaurację, bar z tarasem i widokiem na morze, salon gier ze stołami do tenisa stołowego.

Lato w Bośni i Hercegowinie: Wypoczynek z light all inclusive za 2199 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Hotel Stella znajduje się w odległości spaceru od centrum Neum. Oferuje 2 baseny, restaurację, bar z tarasem i widokiem na morze, salę gier oraz tenis stołowy.

Tanie wczasy w Bośni i Hercegowinie: 4* hotel z wyżywieniem za 1399 zł

Wylot do Dubrownika z Warszawy. Hotel Jadran Neum oferuje 2 baseny, w tym jeden na 6 piętrze, skąd rozpościerają się piękne widoki na morze i góry.

Wielka oferta wakacyjna LOT: Wiele atrakcyjnych kierunków w szczycie sezonu od 220 zł!

Promocja jest ważna do 10.04.2022. Dostępne terminy podróży od 01.05 do 30.09.2022. Dostępne loty do Mediolanu, Wenecji, Madrytu, Barcelony, Zadaru, Splitu, Korfu, Rodos, Burgas, Tirany, Samos, Podgoricy, Dubrownika, Nicei, Sarajewa, Skopje, Zagrzebia, Sofii, Erywania, Baku oraz Tbilisi. Z dalszych kierunków do Miami i Los Angeles.

Wakacyjne loty do Bośni i Hercegowiny za 120 zł

Wylot do Tuzli z Berlina linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z naszej propozycji, wybierzcie się w szczycie sezonu urlopowego do pięknego kraju położonego na Bałkanach. Odwiedźcie Mostar, Wodospady Kravica i nadmorskie Neum.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)