Podróż z Hiszpanii do USA (Miami) za 5191 zł. W cenie loty i 23-dniowy rejs!

Odwiedzisz wschodnie wybrzeże Hiszpanii, Lazurowe Wybrzeże, Włochy, Majorkę, Andaluzję, Maderę, Teneryfę, Sint Maarten, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Portoryko i Florydę.

Podróż krok po kroku:

  • lot z Warszawy do Walencji za 231 zł za osobę (KLIK)
  • rejs statkiem MSC Magnifica z Walencji do Miami za 4328 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Miami do Warszawy z przesiadką w Oslo (+ zmiana lotniska) za 632 zł za osobę (KLIK)


Trasa rejsu: Walencja - Tarragona - Tulon - Genua - Civitavecchia - Palma de Mallorca - Malaga - Funchal - Santa Cruz de Tenerife - Philipsburg - Road Town - San Juan - Miami.

Cena zawiera pełne wyżywienie, podatki, opłaty portowe, wybrane atrakcje na statku, serwis bagażowy i napiwki dla obsługi na statku. Nie zawiera noclegów przed oraz po rejsie. Cena obliczona za osobę przy dwóch osobach podróżujących.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Andaluzja, Floryda, Lazurowe Wybrzeże, Madera, Majorka, Teneryfa z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę