push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #funchal

Wakacje (lipiec) na Maderze: Malowniczo położony 4* hotel ze śniadaniami za 1489 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1489 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szczyt sezonu urlopowego na Maderze: 5* hotel ze śniadaniami za 1713 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1713 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Maderze: Loty TAP Portugal + 6 noclegów za 746 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 746 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera last minute: 4-dniowa podróż na wyspę wiecznej wiosny za 669 zł

Wylot do Funchal z Berlina. Cena 669 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje i nie tylko na Maderze: Loty TAP Portugal + 8 noclegów od 772 zł!

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena od 772 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop last minute na Maderze: 14-dniowy wypoczynek ze śniadaniami za 1825 zł

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Cena 1825 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

8-dniowy urlop na Maderze za 1633 zł. Loty Lufthansą + znakomity 4* hotel ze śniadaniami

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1633 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Maderze: Świetny 4* Riu Madeira od 1516 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Hotel znanej sieci znajduje się bezpośrednio nad Oceanem Atlantyckim, przy promenadzie w Canico de Baixo, ok. 13 km od centrum miasta Funchal.

1 2 3 4 5 6 15

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)