push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #funchal

Madera: Luksusowy 5* hotel ze śniadaniami nad oceanem od 1541 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Pestana Carlton Madeira Premium Ocean Resort położony jest na klifie, dlatego możecie liczyć na spektakularne widoki na Ocean Atlantycki i okolicę.

Luksus na Maderze: 5* hotel ze śniadaniami nad oceanem od 1641 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Pestana Carlton Madeira Premium Ocean Resort to bardzo dobrze oceniany obiekt usytuowany na szczycie klifu, blisko centrum miasta Funchal.

Madera last minute: 4* hotel ze śniadaniami nad oceanem za 1268 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1268 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksusowa podróż na Maderę: Loty Lufthansą + 5* hotel ze śniadaniami od 1212 zł

Wyloty do Portugalii z Wrocławia i Warszawy. Cena od 1212 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester w Portugalii: Tydzień na Maderze za 1023 zł

Wylot z Warszawy. Cena 1023 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksusowa podróż na Maderę: Loty Lufthansą + 5* hotel ze śniadaniami nad oceanem od 1463 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i Poznania. Cena od 1463 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ferie zimowe na Maderze w hotelu ze śniadaniami na tydzień za 658 zł

Wylot do Portugalii z Berlina. Cena 658 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Portugalii: Madera, 3* hotel ze śniadaniami od 1099 zł

Wyloty do Funchal z Warszawy (dwa terminy na listopad). Dom Pedro Garajau położony jest na wzgórzach, skąd rozpościerają się piękne widoki na ocean i okolicę.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)