push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #funchal

Madera: Bardzo dobre 4* hotele z wyżywieniem nad oceanem za 1399 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Wybierzcie jeden z obiektów na pięknej wyspie i zacznijcie planować niezapomniany wypoczynek.

Madera: Bardzo dobre 4* hotele z wyżywieniem nad oceanem od 1399 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się na piękną wyspę. Do wyboru dwa obiekty, których położenie nad samym Oceanem Atlantyckim to jeden z wielu atutów.

Madera w wakacje: Loty Lufthansą + 7 nocy w 3* hotelu od 995 zł

Wyloty z Warszawy i Wrocławia. Cena od 995 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera w świetnej cenie: Loty Lufthansą + 7 nocy w 3* hotelu za 749 zł!

Wylot z Wrocławia. Cena 749 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera: Loty TAP Portugal lub Lufthansą + 7 nocy w 4* hotelu od 988 zł

Wyloty z Warszawy i Krakowa. Cena od 988 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Maderze od 859 zł. Loty Lufthansą + 3* hotel na tydzień

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Krakowa. Cena od 859 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Powitanie lata na Maderze za 849 zł. Loty + 7 noclegów w 3* hotelu

Wyloty do Portugalii z Berlina. Cena 849 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus na Maderze: Loty 5* linią + 5* hotel ze śniadaniami nad oceanem za 1770 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1770 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 11

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)