push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #funchal

Ferie zimowe na Maderze za 1520 zł. W cenie bilety TAP Portugal + 5* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1520 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Maderze w 4* hotelu z all inclusive od 2526 zł (pokój z widokiem na ocean)

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort położony jest bardzo blisko Atlantyku, ok. 5 km od centrum Funchal, gdzie znajdziecie wiele atrakcji turystycznych.

Piękna Madera pod koniec września: Znakomity 4* hotel ze śniadaniami od 1697 zł

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Madeira Panoramico położony jest ok. 3 km od centrum miasta Funchal, na wzgórzu z malowniczymi widokami na zatokę miasta.

Wakacje 2022: Loty Lufthansą na Maderę od 627 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z promocji i zaplanujcie już dziś przyszłoroczny urlop na pięknej wyspie położonej na Atlantyku. Dostępnych jest kilka terminów na lipiec.

Portugalia: 4* Allegro Madeira z wyżywieniem od 1599 zł

Wyloty na Maderę z Warszawy i Katowic. Stylowy, komfortowy hotel przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Znajduje się ok. 3 km od centrum Funchal, dlatego stanowić będzie idealną bazę wypadową do zwiedzania.

Perła Atlantyku w wakacje: Madera, tydzień w hotelu ze śniadaniami za 930 zł

Wyloty do Portugalii z Berlina. Cena 930 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Hotel na klifie na Maderze: 4* Rocamar & Royal Orchid z wyżywieniem od 1539 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrym obiekcie, z którego podziwiać będziecie piękne widoki na Ocean Atlantycki.

Luksus na Maderze: Loty 5* linią + 5* hotel ze śniadaniami od 1754 zł

Wyloty do Portugalii z Wrocławia i Warszawy. Cena od 1754 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 12

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)