Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wizz Air, zniżka wakacyjnych i nie tylko lotów: Francja, Hiszpania, Grecja, Gruzja, Włochy i Chorwacja od 96 zł

Wyloty z wielu polskich miast. Oferta będzie aktualna tylko dzisiaj do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli biletów. Dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Dostępne terminy od 1 lipca do 30 września tego roku.

Przewoźnik oferuje loty w szczycie sezonu urlopowego w dobrych cenach. Wybrałem dla was najciekawsze kierunki w możliwie najniższych cenach. Miej na uwadze, że dostępnych jest więcej terminów na proponowanych kierunkach i krótsze pobyty, ale licz się ze zmianą ceny.

Noclegów szukaj tutaj (KLIK).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Andaluzja, Dalmacja, Korfu, Kutaisi, Lazurowe Wybrzeże, Majorka, Paryż, Santorini, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę