3-dniowy city break w Rydze za 442 zł. W cenie loty i bardzo dobry 4* hotel ze śniadaniami

Wylot na Łotwę z Warszawy (Modlin). Cena 442 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Warszawa (Modlin) - Ryga - Warszawa (Modlin) za 326 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi ze śniadaniami za 557 zł/2 os./3 noce rezerwujesz tutaj.

Wybrałem tę ofertę ze względu na dogodny termin (czwartek-niedziela), czyli z weekendem, gratka dla osób nie mających wielu dni urlopowych. Zakwaterowanie w bardzo dobrym obiekcie, który będzie stanowić świetną bazę wypadową do zwiedzania.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Łotwa z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę