DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Barcelona
Wybierz
kryteria

Rejs po M. Śródziemnym i Atlantyku + przeloty + 2 noclegi w Barcelonie za 1757 zł (12 dni)

Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach zawiera: przelot na trasie Poznań - Barcelona - Poznań, 10-dniowy rejs z pełnym wyżywieniem, 2 noce w hostelu w Barcelonie po rejsie.

Cena nie zawiera: ubezpieczenia NNW i KL, dojazdów do i z lotniska, hostelu oraz portu wypłynięcia. Nie zawiera obowiązkowych napiwków dla obsługi na statku.

Przelot na trasie Poznań - Barcelona - Poznań w cenie 437 zł od osoby rezerwujemy na ryanair.com. Jak kupić bilet lotniczy Ryanair? Zostaje zakupiony na stronie ryanair.com, płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej, a podróż odbywa się tylko z bagażem podręcznym o wadze do 10 kg i wymiarach 55x40x20). Za płatność kartą kredytową doliczana jest dopłata w wysokości 2% od transakcji.

Termin rejsu: 03.03.2013. Trasa rejsu (9 nocy): Barcelona (Hiszpania) - Funchal (Madera, Portugalia) - Santa Cruz de Tenerife (Teneryfa, Hiszpania) - Arrecife (Lanzarote, Hiszpania) - Malaga (Hiszpania) - Barcelona. Cena rejsu ok. 1245 zł (299 euro) od osoby w kabinie 2-osobowej. Rejs kupujemy na e-hoi.de (kliknij tutaj).

Noclegi w hostelu (sala wieloosobowa) wykupujemy korzystając z multiwyszukiwarki Hotel4free.pl (kliknij tutaj) w dniach 12-14 marca po rejsie w cenie 150 zł/2 osoby. Hostel ma znakomite opinie i położony jest ok. 5 min pieszo od portu.

Uwaga: przylot do Barcelony 3 marca ok. godz. 12:05, rozpoczęcie rejsu niecałe 7 godzin później. Koniec rejsu 12 marca, a powrót samolotem do Poznania 2 dni później.Podobne

Barcelona

Ceny nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym (na żywo). W przypadku obniżki, najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni pokazujemy w nawiasie.

Dołącz do grona
ponad 168 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę