Rejs po M. Śródziemnym i Atlantyku + przeloty + 4 noclegi w Barcelonie od 1418 zł (14 dni)

Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach. Zawiera: przeloty na trasie Warszawa - Barcelona - Berlin, 10-dniowy rejs z pełnym wyżywieniem, 2 noce w hostelu w Barcelonie przed rejsem i dwa noclegi po rejsie.

Nie zawiera: ubezpieczenia, dojazdów do i z lotniska, hostelu oraz portu wypłynięcia.

Termin rejsu: 12.12.2012. Trasa rejsu (9 nocy): Barcelona (Hiszpania) - Funchal (Madera, Portugalia) - Santa Cruz de Tenerife (Teneryfa, Hiszpania) - Arrecife (Lanzarote, Hiszpania) - Malaga (Hiszpania) - Barcelona. Cena rejsu 1030 zł od osoby w kabinie 2-osobowej.

Noclegi w hostelu (sala wieloosobowa) wykupujemy na Booking.com przed rejsem za 104 zł/2 osoby/2 noce (kliknij tutaj) oraz po rejsie za 257 zł/2osoby/2 noce (kliknij tutaj). Hostel ma znakomite opinie jest położony ok. 5 min pieszo od portu.

Jak kupić bilet lotniczy linii Ryanair z Warszawy do Barcelony (El Prat) w cenie 190 zł dla 2 osób?

Bilety zostają zakupione na stronie ryanair.com, płatność jest dokonana przy pomocy karty przedpłaconej MasterCard (na przykład karty Fly4free.pl), a podróż odbywa się tylko z bagażem podręcznym o wadze do 10 kg i wymiarach 55x40x20).

Jak kupić bilet lotniczy linii easyJet z Barcelony (El Prat) do Berlina za 225 zł dla 2 osób?

Podana przez nas cena przelotu jest ostateczna, jeśli: - kupujemy bilety na www.easyjet.com, - podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 56 x 45 x 25 cm (bez limitu wagowego), - przy zakupie stosujemy „patent krakowski”, czyli:

1) wybieramy lot Kraków – (na przykład) Londyn (w jedną stronę) na dowolną datę poprzedzając naszą podróż, 2) dochodzimy z rezerwacją do kroku pierwszego: wybór daty i ceny, 3) w prawej kolumnie pod datą i ceną znajduje się przycisk „dodaj więcej lotów” (klikamy), 4) dodajemy podróż, którą chcemy odbyć, 5) w prawej kolumnie krzyżykiem kasujemy lot z Krakowa, 6) kontynuujemy rezerwację.

2012-11-02 07:58:00 14 dni Barcelona

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)