Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Francja, Włochy, Hiszpania kontynentalna, Lanzarote, Teneryfa i Madera za 2862 zł. Loty, 14-dniowy rejs i przejazdy

Odwiedzisz wiele ciekawych miejsc podczas jednej podróży.

Wycieczka krok po kroku:

  • loty z Warszawy do Nicei i z powrotem za 240 zł za osobę (KLIK)
  • przejazdy z Nicei do Marsylii i z powrotem za 67 osobę (KLIK)
  • rejs statkiem Costa Firenze za 2555 zł za osobę (KLIK)


Trasa rejsu: Marsylia - Savona - Walencja - Arrecife (Lanzarote) - Santa Cruz de Tenerife (Teneryfa) - Funchal (Madera) - Kadyks - Malaga - Barcelona - Marsylia.

Cena zawiera pełne wyżywienie, podatki, opłaty portowe, wybrane atrakcje na statku i serwis bagażowy. Nie zawiera napiwków dla obsługi na statku i noclegów przed oraz po rejsie. Cena obliczona za osobę przy dwóch osobach podróżujących.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Andaluzja, Barcelona, Lanzarote, Lazurowe Wybrzeże, Madera, Teneryfa z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę