push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute na Seszele! Obserwuj #seszele

Majówka i nie tylko na rajskich Seszelach. Loty bardzo dobrą linią i noclegi od 3121 zł

Wyloty do Mahe z Warszawy. Cena od 3121 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Malediwy, Mauritius, Seszele, Jamajkę i do Meksyku z Niemiec za 975 zł!

Wyloty z Frankfurtu. Skorzystajcie z okazji, wybierzcie jeden z kierunków i zacznijcie planować wypoczynek z dala od domu, na innym kontynencie. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od stycznia do kwietnia 2022 roku.

Sylwester na rajskich Seszelach za 3401 zł. W cenie loty i 9 noclegów!

Wylot do Mahe z Berlina. Cena 3401 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie bilety na rajskie Seszele od 1608 zł!

Wyloty do Afryki z Berlina. Skorzystajcie z promocji linii Etihad i wybierzcie się na słynący z przepięknych plaż archipelag. Możecie odwiedzić 3 malownicze wyspy: Mahe, Praslin i La Digue. Dostępne terminy od sierpnia do września.

Egzotyka: 13-dniowy wypoczynek na Seszelach od 3211 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena od 3211 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Seszele: Loty Qatar Airways + 10 dni w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 3535 zł! Od kwietnia do grudnia

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena od 3535 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Seszele: Loty 5* linią + 10 noclegów w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 3840 zł. Od marca do lipca

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena od 3840 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: 14 dni na Seszelach (wyspa Praslin) w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 4779 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Zaplanujcie urlop w szczycie sezonu na cudownym archipelagu wysp znajdującym się na Oceanie Indyjskim. Ze stolicy podróż na pokładzie samolotów Qatar Airways.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)