push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute na Seszele! Obserwuj #seszele

Wypoczynek w raju: 10-dniowy urlop na Seszelach od 3714 zł!

Wyloty na Mahe z Warszawy i Krakowa. Cena od 3714 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Rajskie Seszele: Loty z dużym bagażem z 2 miast + 9 noclegów od 3887 zł

Wyloty z Warszawy i Krakowa. Cena 3887 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Rajskie Seszele w świetnej cenie: Loty Turkish Airlines z dużym bagażem + noclegi za 3157 zł!

Wyloty na Mahe z Katowic. Cena 3157 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Rajskie Seszele: Loty Turkish Airlines z dużym bagażem + 10 noclegów za 3555 zł!

Wyloty na Mahe z Katowic. Cena 3555 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Raj na ziemi: Seszele, 9-dniowy wypoczynek kilka kroków od oceanu za 3566 zł

Wyloty do Mahe z Warszawy. Cena 3566 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus na Seszelach: 5* Fisherman’s Cove Resort ze śniadaniami za 5431 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 5431 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka i nie tylko na rajskich Seszelach. Loty bardzo dobrą linią i noclegi od 3121 zł

Wyloty do Mahe z Warszawy. Cena od 3121 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Malediwy, Mauritius, Seszele, Jamajkę i do Meksyku z Niemiec za 975 zł!

Wyloty z Frankfurtu. Skorzystajcie z okazji, wybierzcie jeden z kierunków i zacznijcie planować wypoczynek z dala od domu, na innym kontynencie. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od stycznia do kwietnia 2022 roku.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)