push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #mahe

Raj na ziemi: Seszele, 9-dniowy wypoczynek kilka kroków od oceanu za 3566 zł

Wyloty do Mahe z Warszawy. Cena 3566 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus na Seszelach: 5* Fisherman’s Cove Resort ze śniadaniami za 5431 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 5431 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka i nie tylko na rajskich Seszelach. Loty bardzo dobrą linią i noclegi od 3121 zł

Wyloty do Mahe z Warszawy. Cena od 3121 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester na rajskich Seszelach za 3401 zł. W cenie loty i 9 noclegów!

Wylot do Mahe z Berlina. Cena 3401 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie bilety na rajskie Seszele od 1608 zł!

Wyloty do Afryki z Berlina. Skorzystajcie z promocji linii Etihad i wybierzcie się na słynący z przepięknych plaż archipelag. Możecie odwiedzić 3 malownicze wyspy: Mahe, Praslin i La Digue. Dostępne terminy od sierpnia do września.

Egzotyka: 13-dniowy wypoczynek na Seszelach od 3211 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena od 3211 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Seszele: Loty Qatar Airways + 10 dni w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 3535 zł! Od kwietnia do grudnia

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena od 3535 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Seszele: Loty 5* linią + 10 noclegów w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 3840 zł. Od marca do lipca

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena od 3840 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)