Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wiosna na Ibizie za 1037 zł. W cenie loty Lufthansą + 4 noclegi

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia linią Lufthansa. Cena 1037 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Wrocław - Ibiza - Wrocław za 946 zł dla 2 osób zarezerwujesz tutaj.

Noclegi za 1127 zł/2 os./4 noce zarezerwujesz tutaj.

Baleary to zawsze dobry pomysł! Aktualnie na Ibizę z Polski nie dolecimy tanimi liniami lotniczymi, więc warto skorzystać z atrakcyjnej oferty Lufthansy.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Ibiza z Wrocławia

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę