Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Rejs all inclusive po Wyspach Kanaryjskich + Madera z dolotami z Polski za 2810 zł

Wiele wspaniałych wysp podczas jednej wycieczki.

  • loty z Krakowa na Teneryfę i z powrotem za 589 zł za osobę (KLIK)
  • rejs statkiem AIDAcosma za 2221 zł za osobę (KLIK)


Dostępne są też loty w terminie 11-21 grudnia (KLIK).

Trasa rejsu: Santa Cruz de Tenerife - Puerto del Rosario (Fuerteventura) - Arrecife (Lanzarote) - Las Palmas (Gran Canaria) - Funchal (Madera) - Santa Cruz de Tenerife.

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących zawiera pełne wyżywienie, wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, napiwki, podatki, opłaty portowe.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, Madera, Teneryfa z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę