Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 7 miast od 186 zł!

Wyloty do Grecji, Chorwacji, Francji, Włoch, Hiszpanii i na Maltę z 6 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Saloniki i Heraklion), z Poznania (Dubrownik), z Krakowa (Dubrownik), z Olsztyna-Szyman (Rijeka), z Warszawy (8 kierunków), ze Szczecina (Rijeka) i z Wrocławia (Kos).

Oferta dotyczy podróży w terminach od lipca do października tego roku. Oferta ważna od dzisiaj do niedzieli do północy i do wyczerpania puli miejsc.

Oto wybrane przez nas kierunki: zarezerwujcie loty do Dubrownika (KLIK), zarezerwujcie loty do Rijeki (KLIK), zarezerwujcie loty do Nicei (KLIK) i więcej.

Sprawdźcie tanie noclegi tutaj (KLIK). Link do oferty promocyjnej przewoźnika (KLIK).DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Poznań Warszawa Katowice Kraków Szczecin Hiszpania Dubrownik Malta Włochy Grecja Wenecja Kreta Chorwacja Kos Saloniki Barcelona Heraklion Francja Lazurowe Wybrzeże Dalmacja Bałkany Wakacje Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Lato Jesień
Wybierz
kryteria

Podobne

Barcelona, Dalmacja, Dubrownik, Kos, Kreta, Lazurowe Wybrzeże, Saloniki, Katowice, Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę