push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Majówka i nie tylko na Wyspie Hipokratesa. Kos w hotelu z wyżywieniem od 1091 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Na gości hotelowych czekają 3 baseny, restauracja, bar, możliwość zagrania w siatkówkę plażową i tenisa stołowego.

Wiosna na wyspie Hipokratesa: Kos, 4* hotel z wyżywieniem przy plaży od 1273 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. The Aeolos Beach Hotel dysponuje 3 basenami, placem zabaw, jacuzzi, ogrodem i tarasem słonecznym.

Grecja (Kos): 5* hotel z all inclusive i wieloma atrakcjami za 1699 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Blue Lagoon Garden znajduje się blisko plaży, na jego terenie skorzystacie z basenów ze zjeżdżalniami, leniwej rzeki, boiska sportowego, kortów tenisowych, sali fitness, minigolfa, jacuzzi i krytego basenu.

Urlop w Grecji: Kos, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1259 zł

Wyloty z Warszawy. Cena od 1259 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocyjna cena pakietu do Grecji: 5* hotel z all inclusive na Kos od 1399 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w Hotel Blue Lagoon Garden, znajdującym się ok. 2 km od miasta Kos. Na terenie obiektu skorzystacie m.in. z basenu ze zjeżdżalniami, boisk, kortu tenisowego, spa i siłowni.

Wyspa Kos na bogato! 5* hotel z all inclusive od 1478 zł

Wylot z Katowic i Warszawy na 7 dni. Hotel znajduje się kilka kroków od plaży, blisko turystycznych atrakcji i zaledwie 10 min jazdy od miasta Kos. Na miejscu znajdziecie wiele udogodnień, m.in. basen, zjeżdżalnie wodne i bogatą ofertę sportową.

Urlop na Kos w 5* hotelu z all inclusive od 1469 zł

Hotel zlokalizowany jest niedaleko plaży, blisko turystycznych atrakcji i zaledwie 10 minut jazdy od miasta Kos. Na miejcu czeka wiele hotelowych atrakcji, takich jak basen oraz wodne zjeżdżalnie.

Jesienny urlop na wyspie Kos za 1538 zł. W cenie 5* hotel z all inclusive

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w Hotel Blue Lagoon Garden, położonym ok. 50 metrów od plaży. Na terenie obiektu czekają boisko sportowe, 2 korty tenisowe, minigolf, jacuzzi i inne udogodnienia.

1 2 3 4 5 6 17

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)