push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Urlop na wyspie Hipokratesa: 5* Natura Village Hotel & Spa z all inclusive od 1899 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy i Poznania. Zakwaterowanie w eleganckim i nowoczesnym hotelu położonym kilka kilometrów od miasta Kos. Obiekt oferuje program sportowy i animacyjny w ciągu dnia i wieczorami.

Wypoczynek na Kos: 4* Labranda Marine Aquapark z all inclusive od 1580 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Poznania i Warszawy. Atrakcyjna propozycja wypoczynku na słonecznej wyspie. Skorzystacie z usług rodzinnego hotelu położonego na rozległym terenie. Czekają na was komfortowe pokoje i baseny ze zjeżdżalniami.

Majówka na wyspie Kos: 9 dni w 4* hotelu z all inclusive za 1390 zł

Wyloty do Grecji z Berlina. Cena 1390 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka w Grecji: Kos, 5* hotel z all inclusive od 2099 zł

Wyloty z Warszawy, Katowic i Poznania. Sovereign Beach położony jest ok. 2 km od centrum miejscowości Kardamena. Obiekt oferuje basen, 2 korty tenisowe, salę fitness, piłkę wodną i boisko do gry w siatkówkę.

Kos: 10 dni w 5* hotelu z all inclusive i pokojem z widokiem na morze za 2359 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Sovereign Beach położony jest bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej plaży. Oferuje 2 korty tenisowe, boisko do gry w siatkówkę, piłkę wodną i salę fitness.

Majówka na greckich wyspach: All inclusive w bardzo dobrych hotelach od 1749 zł

Wyloty z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Katowic. Wybierzcie jeden z obiektów i zaplanujcie słoneczny wypoczynek w "gorącym" okresie urlopowym. Do wyboru 3 wyspy: Kreta, Rodos i Kos.

Promocja Ryanaira: Loty do Czarnogóry, Grecji, Chorwacji i Hiszpanii od 47 zł!

Wyloty na Bałkany, Baleary i greckie wyspy od marca do kwietnia. Wybierzcie jeden ze słonecznych kierunków i już dziś zacznijcie planować długo wyczekiwany urlop.

Majówka w Grecji: Kos, 5* hotel z all inclusive od 2109 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Blue Lagoon Garden położony jest blisko plaży, ok. 2 km od centrum miasta Kos.

1 2 3 4 5 6 21

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)