push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Grecja w wakacje na bogato: 5* Atlantica Beach Resort Kos z all inclusive przy plaży od 1899 zł

Wyloty z Wrocławia, Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt wybudowany w greckim stylu, z niską zabudową. Położenie nad samym morzem i bogata oferta kulinarna oraz rozrywkowa to największe atuty hotelu.

Grecja na wakacje: Kos, 11-dniowy wypoczynek ze śniadaniami od 992 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy, Wrocławia i Katowic. Cena od 992 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Grecja (Kos) w wakacje: Znakomicie oceniany 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1999 zł

Wylot z Warszawy. Atlantica Beach Resort Kos charakteryzuje się niską, białą zabudową w greckim stylu, znajduje się nad samym morzem. Na jego terenie skorzystacie m.in. z kortów tenisowych, spa i 4 basenów.

Wyspa Hipokratesa (Kos) w wakacje za jedyne 622 zł!

Wyloty do Grecji z Warszawy, Wrocławia i Katowic. Cena od 622 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka w Grecji: Kos, 5* hotel z all inclusive od 1599 zł

Wyloty z Warszawy, Wrocławia, Katowic i Poznania. Atlantica Mikri Poli Kos położony jest kilka kroków od morza, ok. 1,5 km od centrum miejscowości Kardamena. Bogate all inclusive i mnogość atrakcji zaspokoją najwybredniejszych turystów.

Zaplanujcie majówkę w Grecji. Kos, wiele hoteli z all inclusive od 1449 zł

Wyloty na Wyspę Hipokratesa z Wrocławia, Katowic, Warszawy, Gdańska i Poznania. "Gorący" okres urlopowy zbliża się szybkimi krokami, dlatego wybierzcie jeden z bardzo dobrze ocenianych obiektów i spędźcie urlop na Kos.

Majówka w Grecji: Kos, 5* hotel z all inclusive przy plaży i pokojem z widokiem na morze od 1588 zł

Wyloty z Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic i Warszawy. Jeśli lubicie aktywnie spędzać urlop, to czekają w hotelu dwa korty tenisowe, boisko do gry w siatkówkę, sala fitness i piłka wodna.

1 2 3 4 5 6 15

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)