push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Majówka w Grecji: Kos, 5* hotel z all inclusive od 1917 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Wielki basen znajduje się w centralnej części hotelu. Na jego terenie znajdziecie zjeżdżalnie, leniwą rzekę i sporo atrakcji dla wszystkich, od najmłodszych po osoby dorosłe.

First minute na wyspie Kos w hotelu z HB za 1171 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Wybierz się w podróż na wyspę Hipokratesa w czerwcu. Jest wtedy spora szansa na dużo słońca i wysokie temperatury powietrza. Woda w morzu będzie zachęcała do kąpieli, nie będzie jeszcze tłumów turystów.

Skosztuj luksusu nad Morzem Czerwonym. Egipt, 5* hotel z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Taby z Warszawy i Wrocławia na 7/14 dni. Hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights położony jest tuż przy plaży w Zatoce Akaba. Na uwagę zasługują komfortowe pokoje urządzone w orientalnym stylu i bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne.

Majówka na wyspie Hipokratesa: Kos, 5* hotele z all inclusive od 1815 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Lubisz planować swój urlop z wyprzedzeniem? No to przemyśl grecką wyspę jako kierunek na przyszłoroczną majówkę. Do wyboru dwa bardzo dobrze oceniane hotele.

Kos: Bardzo dobry SuneoClub Atlantica Thalassa Hotel z all inclusive od 1626 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Warszawy, Wrocławia i Gdańska. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od plaży. Posiada znakomite recenzje w serwisie TripAdvisor.

Skorzystaj z promocji first minute: Kos, 5* hotel z all inclusive od 1747 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy, Poznania, Katowic, Gdańska i Wrocławia w maju. Obiekt położony jest bezpośrednio przy plaży. Dla aktywnych gości czekają dwa korty tenisowe, boisko do gry w siatkówkę, piłka wodna i sala fitness.

Wypocznij na wyspie Kos w hotelu ze śniadaniami za 806 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy 28 września. Cena 806 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspa Hipokratesa (Kos) z all inclusive za 1378 zł

Wylot 12 października do Grecji z Warszawy na tydzień. Gaia Village przypomina grecką wioskę zlokalizowaną u wybrzeży Morza Egejskiego. Znajdziesz tam basen, place zabaw i małe boisko do koszykówki.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)