push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 7 miast od 186 zł!

Wyloty do Grecji, Chorwacji, Francji, Włoch, Hiszpanii i na Maltę z 6 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Saloniki i Heraklion), z Poznania (Dubrownik), z Krakowa (Dubrownik), z Olsztyna-Szyman (Rijeka), z Warszawy (8 kierunków), ze Szczecina (Rijeka) i z Wrocławia (Kos).

Szczyt sezonu urlopowego w Grecji: Kos, 3* hotel z all inclusive za 1160 zł

Wylot z Katowic. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu zewnętrznego z tarasem, baru oraz restauracji. Wycieczka na wyspę będzie doskonałą okazją do odwiedzenia miasta Bodrum w Turcji.

HIT: Kos, tydzień w hotelu ze śniadaniami od 347 zł!

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Odwiedźcie wyspę Hipokratesa korzystając z tej świetnej oferty. Zakwaterowanie w skromnym hotelu, będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania.

Urlop na wyspie Kos w 5* hotelu z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy, Katowic i Poznania. Blue Lagoon Garden Satellite znajduje się blisko żwirowo-kamienistej plaży, ok. 800 m od miasta Lambi.

HIT: Tygodniowy pobyt ze śniadaniami na Kos za 400 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy. Świetna oferta podróży na słoneczną wyspę! Trudno uwierzyć w tak niską cenę lotów, transferów i pobytu w hotelu.

Tygodniowy wypoczynek na wyspie Kos od 570 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy. Wybierzcie jeden z 3 obiektów i cieszcie się piękną, słoneczną pogodą na wyspie Hipokratesa.

Kos na bogato: 5* hotel z all inclusive za 1599 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Hotel Blue Lagoon Garden oferuje bezpłatne korzystanie z basenów ze zjeżdżalniami, boiska, siatkówki, koszykówki, 2 kortów tenisowych, sali fitness, aerobiku, minigolfa, jacuzzi, sauny i łaźni parowej.

Tygodniowa promocja PLL LOT i ceny od 116 zł! Dużo kierunków z 7 miast

Wyloty do Albanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii, Czarnogóry, Włoch, na Maltę i Cypr z 7 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (25 kierunków), Gdańska (Burgas), Krakowa (2 kierunki), Katowic (11 kierunków), Poznania (5 kierunków), Rzeszowa (do Zadaru) i Wrocławia (Kos).

1 2 3 4 5 6 19

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)