push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Promocyjna cena pakietu do Grecji: 5* hotel z all inclusive na Kos od 1399 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w Hotel Blue Lagoon Garden, znajdującym się ok. 2 km od miasta Kos. Na terenie obiektu skorzystacie m.in. z basenu ze zjeżdżalniami, boisk, kortu tenisowego, spa i siłowni.

Wyspa Kos na bogato! 5* hotel z all inclusive od 1478 zł

Wylot z Katowic i Warszawy na 7 dni. Hotel znajduje się kilka kroków od plaży, blisko turystycznych atrakcji i zaledwie 10 min jazdy od miasta Kos. Na miejscu znajdziecie wiele udogodnień, m.in. basen, zjeżdżalnie wodne i bogatą ofertę sportową.

Urlop na Kos w 5* hotelu z all inclusive od 1469 zł

Hotel zlokalizowany jest niedaleko plaży, blisko turystycznych atrakcji i zaledwie 10 minut jazdy od miasta Kos. Na miejcu czeka wiele hotelowych atrakcji, takich jak basen oraz wodne zjeżdżalnie.

Jesienny urlop na wyspie Kos za 1538 zł. W cenie 5* hotel z all inclusive

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w Hotel Blue Lagoon Garden, położonym ok. 50 metrów od plaży. Na terenie obiektu czekają boisko sportowe, 2 korty tenisowe, minigolf, jacuzzi i inne udogodnienia.

Wyspa Kos: 4* hotel z HB blisko plaży i pokojem z widokiem na morze od 1195 zł

Wyloty z Wrocławia, Poznania, Katowic i Warszawy. Kompleks Lagas Aegean Village przypomina grecką wioskę położoną na wzgórzu, z której rozpościerają się fantastyczne widoki na okolicę.

Urlop na Kos w 5* hotelu z all inclusive od 1887 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Wypocznijcie w komfortowych warunkach na wyspie Hipokratesa, w bardzo dobrze ocenianym Hotel Gaia Palace, który przygotował dla swoich gości wiele udogodnień.

Fajny 4* hotel z all inclusive przy plaży na wyspie Kos od 1311 zł

Wyloty do Grecji z 3 miast. Atlantis położony jest w miejscowości Lambi, bezpośrednio nad morzem. Jego atutem jest rozległy kompleks basenów otoczony bujną zielenią.

Urlop w komfortowych warunkach na wyspie Kos: 5* hotel z all inclusive od 1655 zł

Wyloty do Grecji z 3 miast. Obiekt jest oddalony od plaży ok. 50 metrów, a od miasta Kos ok. 2 km. Na terenie obiektu skorzystacie z basenów ze zjeżdżalniami, leniwej rzeki, a najmłodsi z placu zabaw i innych atrakcji.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)