push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Beztroski urlop na wyspie Kos: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1494 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Labranda Marine Aquapark oferuje baseny ze zjeżdżalniami, 2 korty tenisowe, siłownię. W obiekcie prowadzone są animacje.

Wyspa Kos: 4* Eurovillage Achilleas z all inclusive od 1560 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy, Katowic i Poznania. Obiekt oddalony krótkim spacerem od morza, w spokojnej okolicy. Na jego terenie skorzystacie z 2 basenów, siłowni, tenisa stołowego, minigolfa, piłki plażowej i tenisa ziemnego.

Kos last minute: Beztroski wypoczynek w hotelu z all inclusive przy plaży za 1591 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Cena 1591 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Last minute na wyspę Hipokratesa: Kos ze śniadaniami od 1637 zł

Wyloty do Grecji z Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i już jutro wybierzcie się w podróż tam, gdzie ładna pogoda jest gwarantowana. Czeka na was dużo słońca, a także wysokie temperatury powietrza i wody.

Last minute: Wypoczynek ze śniadaniami na wyspie Kos za 863 zł

Wylot do Grecji z Gdańska. Cena 863 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 7 miast od 186 zł!

Wyloty do Grecji, Chorwacji, Francji, Włoch, Hiszpanii i na Maltę z 6 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Saloniki i Heraklion), z Poznania (Dubrownik), z Krakowa (Dubrownik), z Olsztyna-Szyman (Rijeka), z Warszawy (8 kierunków), ze Szczecina (Rijeka) i z Wrocławia (Kos).

Szczyt sezonu urlopowego w Grecji: Kos, 3* hotel z all inclusive za 1160 zł

Wylot z Katowic. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu zewnętrznego z tarasem, baru oraz restauracji. Wycieczka na wyspę będzie doskonałą okazją do odwiedzenia miasta Bodrum w Turcji.

HIT: Kos, tydzień w hotelu ze śniadaniami od 347 zł!

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Odwiedźcie wyspę Hipokratesa korzystając z tej świetnej oferty. Zakwaterowanie w skromnym hotelu, będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania.

1 2 3 4 5 6 19

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)