push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kos

Kos: Luksusowy 5* Mitsis Blue Domes Resort & Spa z all inclusive premium za 1990 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w hotelu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających urlopowiczów. Znajduje się tuż przy plaży i oferuje mnóstwo udogodnień.

Promocja weekendowa PLL LOT na wakacje i nie tylko: 23 kierunki i ceny od 304 zł!

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Chorwacji, na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy (20 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (3 kierunki), Rzeszowa (Zadar), Gdańska (Burgas) i Wrocławia (Kos). Oferta będzie ważna od 30 kwietnia do 3 maja, oferta dotyczy podróży od 30 kwietnia do 31 października tego roku.

Urlop na wyspie Kos w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 1368 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt Atlantis znajduje się w centrum miejscowości wypoczynkowej Lambi. Czekają na was 2 baseny i kuchnia serwująca smaczne dania greckie i włoskie.

Urlop na wyspie Hipokratesa: Kos, 5* hotel z all inclusive za 1198 zł

Wyloty do Grecji z Berlina. Cena 1198 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w Grecji: 11-dniowy wypoczynek z all inclusive na Kos za 1408 zł

Wyloty z Berlina. Cena 1408 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na wyspie Kos: 4* Eurovillage Achilleas z all inclusive od 1438 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Obiekt zyskał dużo pozytywnych opinii wystawionych przez dotychczasowych gości. Wyróżnia się położeniem blisko plaży i wieloma udogodnieniami, które nie pozwolą na nudę.

Majówka i nie tylko na Wyspie Hipokratesa. Kos w hotelu z wyżywieniem od 1091 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Na gości hotelowych czekają 3 baseny, restauracja, bar, możliwość zagrania w siatkówkę plażową i tenisa stołowego.

Wiosna na wyspie Hipokratesa: Kos, 4* hotel z wyżywieniem przy plaży od 1273 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. The Aeolos Beach Hotel dysponuje 3 basenami, placem zabaw, jacuzzi, ogrodem i tarasem słonecznym.

1 2 3 4 5 6 18

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)