Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Weekend w Rumunii za 434 zł. W cenie loty Lufthansą + nocleg

Wylot do Rumunii z Rzeszowa linią Lufthansa. Cena 434 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Rzeszów - Sybin - Rzeszów za 747 zł dla 2 osób zarezerwujesz tutaj.

Nocleg za 120 zł/2 os./noc zarezerwujesz tutaj.

Aktualnie z Polski nie można dolecieć do Rumunii tanimi liniami lotniczymi, więc warto skorzystać z lotów Lufthansą. To świetna okazja na krótki pobyt w Transylwanii.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Rumunia z Rzeszowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę