push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Kenii! Obserwuj #kenia

Kenia w atrakcyjnej cenie: Wypoczynek w 3* hotelu ze śniadaniami przy plaży za 2227 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2227 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Długi urlop w Afryce: 14-dniowy wypoczynek z all inclusive w Kenii za 3695 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef położony jest tuż przy plaży, ok. 32 km od centrum miasta. Hotel ma wiele znakomitych opinii, goście docenili atrakcyjną lokalizację obiektu i wysoki standard usług.

Jesień nad Oceanem Indyjskim: Kenia na 8 dni z all inclusive przy plaży za 2916 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef zyskał wiele pochlebnych opinii (4.5/5). Oferuje korty tenisowe, aerobik, siatkówkę plażową, tenis stołowy, badminton i siłownię.

Kenia: 14-dniowy wypoczynek ze śniadaniami przy plaży za 2848 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2848 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek przy Diani Beach: 14 dni w Kenii w hotelu z all inclusive za 3895 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef znajduje się bezpośrednio przy najsłynniejszej kenijskiej plaży, ok. 35 km od centrum miasta. Znakomite opinie i położenie hotelu są niemalże gwarancją udanego urlopu.

Kenia: Bardzo dobry 5* hotel z wyżywieniem przy plaży od 2679 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort & Spa położony jest bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, ok. 30 min od rezerwatu przyrody i sanktuarium słoni. Oferuje 3 baseny, aromaterapię, łaźnię parową i wiele innych udogodnień.

Wypoczynek przy plaży: Kenia, bardzo dobry hotel z all inclusive za 2887 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef położony jest bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim. Zdobył uznanie wielu wczasowiczów, którzy wystawili obiektowi wiele znakomitych opinii.

Urlop w Kenii przy plaży: Znakomity 4* Voyager Beach Resort z all inclusive za 3665 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Hotel oferuje swoim gościom 4 baseny, 2 korty tenisowe, siatkówkę plażową, aerobik, aqua fitness. Na najmłodszych czeka menu dla dzieci, bufet dla dzieci, miniklub, pokój gier i zabaw oraz animacje.

1 2 3 4 5 6 53

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)