push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Kenii! Obserwuj #kenia

Kenia last minute: 3* hotel z wyżywieniem od 2449 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Kenya Bay położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z 2 restauracji (głównej i a’la carte), 3 barów i basenu.

Wypoczynek nad Oceanem Indyjskim: All inclusive w Kenii za 3299 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Hotel Papillon Lagoon Reef położony jest bezpośrednio przy plaży. Wybudowany w lokalnym stylu z restauracją pokrytą strzechą. Skorzystacie bez opłat z siłowni, kortów tenisowych, tenisa stołowego, siatkówki, piłki plażowej.

Kenia last minute: 3* hotel z all inclusive przy plaży od 3099 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Papillon Lagoon Reef znajduje się przy słynnej Diani Beach, ok. 32 km od centrum miasta. Dla gości udostępniono basen zewnętrzny z tarasem oraz sportowe atrakcje.

Wypoczynek nad Oceanem Indyjskim: Kenia, 3* hotel z all inclusive za 3399 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Papillon Lagoon Reef położony jest bezpośrednio przy plaży Diani Beach, ok. 32 km od centrum miasta. Oferuje aqua aerobik, piłkę plażową, badminton, tenis stołowy, 2 korty tenisowe i siłownię.

Wypoczynek w Afryce: Kenia, 4* hotel z all inclusive za 2736 zł!

Wylot do Mombasy z Katowic. Neptune Beach Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje 78 komfortowych pokoi, basen, aerobik, siatkówkę wodną, tenis stołowy, rzutki i bilard.

Kenia w promocji: Hotel z all inclusive przy plaży za 3199 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Bamburi Beach Hotel znajduje się ok. 12 km od centrum miasta, kilka kroków dzieli go od Oceanu Indyjskiego. Oferuje siatkówkę plażową, windsurfing, squash, kanu i rower wodny - wszystko bez opłat.

Kenia: 3* hotel z wyżywieniem przy plaży od 2906 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Hotel Reef oferuje 2 restauracje, 3 bary, baseny (w tym brodzik) i animacje umilające pobyt.

Wypoczynek w Kenii w hotelu z all inclusive przy plaży od 3490 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Bamburi Beach Hotel położony jest ok. 12 km od centrum miasta, tuż nad Oceanem Indyjskim. W cenie pobytu siatkówka plażowa, squash, windsurfing, kanu i rower wodny.

1 2 3 4 5 6 59

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)