push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Kenii! Obserwuj #kenia

Kenia last minute, 5* hotel z wyżywieniem od 2599 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort & Spa położony jest przy słynnej plaży Diani Beach, na skale koralowej, z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean.

Wypoczynek w Kenii w hotelu z all inclusive przy plaży za 2699 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef ma bardzo dobre opinie, położony jest w otoczeniu ogrodu, kilka kroków od Oceanu Indyjskiego.

Błogie lenistwo nad Oceanem Indyjskim: Kenia, 5* hotel z wyżywieniem od 2799 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort & Spa położony jest przy słynnej plaży Diani Beach, na skale koralowej, z pięknym widokiem na ocean.

Kenia: Wypoczynek w 4* hotelu z wyżywieniem przy plaży za 2649 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z okazji last minute i wybierzcie się na urlop na Czarny Ląd, w cenie loty czarterowe i zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie znajdującym się nad oceanem.

Luksus w Kenii: 5* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2999 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Diani Reef Beach Resort & Spa, znajdującym się przy najsłynniejszej plaży w kraju. Na jego terenie skorzystacie z siłowni, aqua fitness i squasha.

Kenia: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 3499 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Obiekt położony jest w dużym ogrodzie, tuż obok szerokiej, piaszczystej Diani Beach. Na terenie hotelu skorzystacie m.in. z basenu, minigolfa i siatkówki plażowej.

Wypoczynek przy kenijskiej plaży w 5* hotelu z wyżywieniem od 2999 zł

Wyloty do Mombasy z Warszawy. Bardzo dobrze oceniany Leopard Beach Resort położony jest przy Diani Beach, na skale koralowej, z pięknym widokiem na ocean.

Urlop z all inclusive nad oceanem w egzotycznej Kenii od 3299 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Piaszczysta Diani Beach na wyciągnięcie ręki to największy atut bardzo dobrze ocenianego hotelu. Na miejscu skorzystacie z basenu, 2 kortów tenisowych, siłowni i wielu innych udogodnień.

1 2 3 4 5 6 48

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)