push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Kenii! Obserwuj #kenia

Okazja: Bardzo tanie loty do Kenii z kraju UE od 708 zł!

Wyloty do Nairobi z Mediolanu, dostępne terminy do marca 2021 roku. Skorzystajcie z oferty, tak niskie ceny biletów na Czarny Ląd pojawiają się bardzo rzadko!

Na safari i wypoczynek. Bardzo tanie loty do Kenii za 1199 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. To jest świeża obniżka i bilety w bardzo atrakcyjnej cenie. Czarny Ląd to doskonała okazja na zwiedzanie parków narodowych oraz odpoczynek nad oceanem.

Taki mały HIT: Kenia, hotele z HB lub AI od 1899 zł!

Wylot do Afryki z Warszawy. Nowa promocja i okazja na tanią podróż na Czarny Ląd. Do wyboru sporo hoteli z dwoma posiłkami dziennie, jak i wygodnym all inclusive. Wybierzcie jeden i planujcie już swój odpoczynek!

Egzotyczne wczasy w dobrej cenie: Kenia, 5* hotel z HB na 11 dni za 3683 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Zakwaterowanie w znajdującym się bezpośrednio przy plaży Diani Reef Beach Resort & Spa. To bardzo dobrze oceniany obiekt, mieszczący się ok. 30 minut jazdy od rezerwatu przyrody i sanktuarium słoni.

Promocyjna cena do Kenii: 10-dniowy urlop ze śniadaniami za 1838 zł!

Wylot do Afryki z Katowic. Cena 1838 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus nad Oceanem Indyjskim: Kenia, 10 dni w 5* hotelu z HB za 3538 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Obiekt Diani Reef Beach Resort & Spa znajduje się bezpośrednio przy Dani Beach, najsłynniejszej plaży w kraju. Goście zachwalają luksusowe centrum spa & wellness z łaźnią parową.

Na safari i wypoczynek nad Oceanem Indyjskim. Dwa tygodnie w Kenii za 1746 zł!

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1746 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kenia last minute: 14-dniowy pobyt w 5* hotelu z HB przy plaży za 4270 zł

Do Afryki polecicie 25 lutego z Warszawy. Dani Reef Beach Resort to urokliwy i ekskluzywny obiekt, mieszczący się bezpośrednio przy najsłynniejszej kenijskiej plaży (Diani beach).

1 2 3 4 5 6 44

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)