push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #djerba

Tunezja z all inclusive od 673 zł! Wybraliśmy dla was najciekawsze hotele

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Wybierzcie jeden z hoteli i już jutro będziecie się cieszyć z podróży za przysłowiowe "grosze."

Tunezja: Świetny 4* Iberostar Mehari Djerba z all inclusive za 1384 zł

Wyloty na Djerbę z Warszawy i Katowic. Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na jego terenie skorzystacie z wielu udogodnień dla osób w każdym wieku.

Tunezja w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive od 927 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Sidi Mansour Resort & Spa został urządzony w orientalnym, arabskim stylu, wraz z nowoczesnym centrum spa zapewni komfortowy wypoczynek.

Tunezja last minute: Djerba, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 816 zł!

Wylot do Afryki z Katowic, powrót do stolicy. Zakwaterowanie w obiekcie znajdującym się kilka kroków od morza, w spokojnej okolicy z udogodnieniami miasta Midoun w zasięgu spaceru.

Tunezja (Djerba): 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1114 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Welcome Meridiana Resort oferuje bezpłatnie tenis stołowy, aerobic, waterpolo, gimnastykę, siatkówkę plażową, badminton, tenis ziemny, łucznictwo i boiska sportowe.

Tunezja: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 996 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Dar Djerba Narjess zlokalizowany jest na wyspie Djerba, w nadmorskiej strefie hotelowej, w odległości ok. 5 km od Midoun. Dostępne terminy: 5, 12, 19 i 26 listopada.

Tunezja: 14-dniowy urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1420 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Sidi Mansour Resort & Spa, znajdującym się ok. 24 km od centrum miasta Houmt Souk.

Tunezja (Djerba): Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1303 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Seabel Rym Beach położony jest na terenie gaju palmowego, kilka kroków od morza. Wiele udogodnień dla osób w każdym wieku umili czas spędzony na wyspie.

1 2 3 4 5 6 17

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)