push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #djerba

Wypoczynek w Tunezji za 1920 zł. W cenie loty Air France i luksusowy 5* hotel z all inclusive

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1920 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tunezja: Znakomity 4* Iberostar Mehari Djerba z all inclusive od 1529 zł

Wyloty do Afryki z Katowic, Warszawy i Poznania. Obiekt znanej sieci hotelowej położony jest blisko plaży. Oferuje baseny, 3 bary, jacuzzi i bibliotekę. Zdobył uznanie wielu wczasowiczów zadowolonych z wysokiego standardu usług.

Pożegnajcie lato w Tunezji wypoczywając w hotelu z all inclusive od 964 zł

Wyloty do Afryki z Katowic, Poznania i Warszawy. Dar Djerba Zahra położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Obiekt składa się z budynku głównego oraz bungalowów.

Tunezja last minute: Urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1399 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu skorzystacie m.in. z basenu, 3 kortów tenisowych, piłki nożnej, siatkówki, minigolfa, animacji dla dzieci i dorosłych.

Last minute: Wypoczynek ze śniadaniami w Tunezji (Djerba) za 769 zł

Wylot z Warszawy. Cena 769 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: 14-dniowy wypoczynek ze śniadaniami w Tunezji za 1286 zł

Wylot na Djerbę z Warszawy. Cena 1286 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Tunezji: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1591 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic, Poznania i Warszawy. Zakwaterowanie w Zita Beach Resort, rozległym kompleksie hotelowym z dużym tropikalnym ogrodem.

Wakacje w Tunezji: znakomity 4* hotel z all inclusive od 1776 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Sidi Mansour Resort & Spa znajduje się niedaleko prywatnej plaży i oferuje kilka basenów – w tym jeden specjalnie urządzony dla dzieci oraz 2 restauracje i 4 bary działające na terenie kompleksu.

1 2 3 4 5 6 19

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)