push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #djerba

Majówka w Tunezji w hotelu z all inclusive od 1507 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Homere położony jest ok. 300 m od prywatnej, piaszczystej plaży, do której dojdziecie promenadą. Oferuje restaurację, 3 bary, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówkę, minigolfa, aerobik i animacje.

Wypoczynek w Tunezji za 1178 zł. W cenie loty Air France i hotel z all inclusive

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1178 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Tunezji za 1920 zł. W cenie loty Air France i luksusowy 5* hotel z all inclusive

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1920 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tunezja: Znakomity 4* Iberostar Mehari Djerba z all inclusive od 1529 zł

Wyloty do Afryki z Katowic, Warszawy i Poznania. Obiekt znanej sieci hotelowej położony jest blisko plaży. Oferuje baseny, 3 bary, jacuzzi i bibliotekę. Zdobył uznanie wielu wczasowiczów zadowolonych z wysokiego standardu usług.

Pożegnajcie lato w Tunezji wypoczywając w hotelu z all inclusive od 964 zł

Wyloty do Afryki z Katowic, Poznania i Warszawy. Dar Djerba Zahra położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Obiekt składa się z budynku głównego oraz bungalowów.

Tunezja last minute: Urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1399 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu skorzystacie m.in. z basenu, 3 kortów tenisowych, piłki nożnej, siatkówki, minigolfa, animacji dla dzieci i dorosłych.

Last minute: Wypoczynek ze śniadaniami w Tunezji (Djerba) za 769 zł

Wylot z Warszawy. Cena 769 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: 14-dniowy wypoczynek ze śniadaniami w Tunezji za 1286 zł

Wylot na Djerbę z Warszawy. Cena 1286 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 20

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)