push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Tunezji! Obserwuj #tunezja

Tunezja: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży za 988 zł

Wyloty na wyspę Djerbę z Warszawy i Katowic. Smy Hari Club Djerba By Cooee oferuje wiele udogodnień, oto wybrane z nich: 3 baseny, aerobik, aqua aerobik, piłka nożna, minigolf, siatkówka plażowa, badminton i tenis stołowy.

Wakacje w Tunezji w 4* hotelu z all inclusive i parkiem wodnym za 1397 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Caribbean World Monastir spodoba się amatorom wodnych szaleństw, skorzystacie z 2 basenów i zjeżdżalni, a położenie bezpośrednio przy plaży to dodatkowy atut.

Wakacje w Tunezji: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1199 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. El Ksar Resort & Thalasso znajduje się w ogrodzie palmowym, bezpośrednio nad morzem. Skorzystacie z basenów, aerobiku, aqua aerobiku, łucznictwa i sportów drużynowych.

Tunezja: Znakomity 4* Vincci Marillia z all inclusive od 1199 zł

Wyloty do Afryki z Wrocławia i Poznania. Piaszczysta plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Na miejscu skorzystacie z 2 basenów, tenisa stołowego, siłowni, amfiteatru, animacji i wielu innych atrakcji.

Tunezja: 4* hotel z all inclusive na 11 dni za 1192 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Skorzystajcie z naszej propozycji i wypocznijcie w dobrze ocenianym obiekcie, który znajduje się bezpośrednio przy plaży.

Tunezja: 3* hotel z all inclusive za 969 zł

Wylot do Afryki z Poznania. Houda Golf & Beach Club znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, w strefie turystycznej Monastiru - Skanes.

Tunezja: 4* Medina Belisaire & Thalasso Resort z all inclusive za 1233 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie m.in. z 2 basenów zewnętrznych, aerobiku, minigolfa, siatkówki i centrum wellness.

Okazja: Tunezja, 4* hotele z HB lub AI od 540 zł!

Wylot do Afryki z Katowic i Warszawy. Zarezerwujcie jeden z obiektów i wybierzcie się w świetnej cenie na wypoczynek u wybrzeża Morza Śródziemnego.

1 2 3 4 5 6 61

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)