push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Tunezji! Obserwuj #tunezja

Tunezja: 4* hotel z all inclusive przy prywatnej plaży od 1195 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. W cenie 3 korty tenisowe, lekcje tenisa, rzutki, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka plażowa, aerobik, animacje i jacuzzi.

Majówka w Tunezji: 5* hotel z all inclusive przy prywatnej plaży od 1252 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Na terenie El Mouradi Palace znajdują się 3 restauracje, 4 bary, basen kryty, basen odkryty, centrum spa i siłownia.

Majówka w Tunezji: 5* hotel z all inclusive za 1350 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Mehari Hammamet Thalasso, znajdującym się kilka kroków od piaszczystej plaży.

Tunezja: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym przy plaży od 1372 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Na terenie Caribbean World Monastir czeka strefa spa, 2 restauracje i 2 bary. Dogodne położenie nad samym morzem to jeden z największych atutów obiektu.

Majówka w Tunezji w świetnym 4* hotelu z all inclusive od 1413 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Medina Belisaire & Thalasso zyskał wiele pozytywnych opinii wśród dotychczasowych wczasowiczów. Znajduje się blisko piaszczystej plaży i ma wiele udogodnień dla osób w każdym wieku.

Majówka w Tunezji w świetnym 4* hotelu z all inclusive od 1513 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Medina Belisaire & Thalasso położony jest blisko plaży, w otoczeniu ogrodu. Dla relaksu udostępniono 5 basenów i strefę spa.

Tunezja: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1377 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. El Mouradi Palace znajduje się ok. 2 km od miejscowości Port El Kantaoui i ok. 10 km od centrum Sousse. Na terenie obiektu są 3 restauracje, 4 bary i dwa baseny (jeden kryty).

Majówka w Tunezji w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 1329 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. W cenie wygoda all inclusive, czyli całodzienne wyżywienie z przekąskami i napojami, a także: tenis ziemny, tenis stołowy, piłka nożna, siatkówka, rzutki, animacje i dyskoteka.

1 2 3 4 5 6 59

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)