push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Tunezji! Obserwuj #tunezja

Okazyjna cena pakietu do Tunezji: 4* hotel z all inclusive od 1019 zł!

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Royal Karthago położony jest dogodnie, bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczne i urozmaicone jedzenie w formie bufetu.

Tunezja last minute: 4* hotel z all inclusive przy prywatnej plaży od 1461 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Royal Karthago oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje w stylu mauretańskim. Bezpłatnie skorzystacie z siatkówki plażowej, minigolfa, tenisa i tenisa stołowego.

Tunezja last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1894 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Calimera Yati Beach oferuje swoim gościom restaurację główną, 2 restauracje a'la carte, bary, 4 korty tenisowe, bilard oraz program animacyjny dla dzieci i dorosłych.

Tunezja last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1659 zł

Wyloty na Djerbę z Katowic i Warszawy. Dar Jerba Narjess bezpłatnie oferuje tenis stołowy, minigolfa, rzutki, korty tenisowe, siatkówkę plażową, animacje, aerobik i gimnastykę w basenie.

Tunezja (Djerba): 4* hotel przy plaży z all inclusive od 2011 zł

Wyloty do Tunezji z Warszawy oraz Katowic. Dar Djerba Narjess oferuje 3 baseny, wyżywienie all inclusive, lokalizację tuż przy plaży oraz bogate zaplecze sportowo-rozrywkowe.

Tunezja last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 1871 zł

Wylot na Djerbę z Warszawy. Welcome Meridiana Resort & Thalasso oferuje restaurację główną, 3 restauracje a'la carte, 4 bary, baseny. Na aktywnych czekają program animacyjny, koszykówka, aerobik, siatkówka, rzutki, minigolf, tenis stołowy i tenis ziemny.

Tunezja last minute: 4* hotel z all inclusive od 2069 zł

Wyloty na Djerbę z Warszawy i Katowic. Djerba Aqua Resort oferuje 3 baseny, park wodny, tenis stołowy, minigolfa, siatkówkę i animacje.

Wypoczynek w Tunezji last minute: 4* hotel z all inclusive za 1911 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Holiday Beach Djerba położony jest ok. 100 m od piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystasz z 3 restauracji, kilku barów, basenu, zjeżdżalni wodnych, sali fitness/siłowni, animacji, tenisa stołowego i tenisa ziemnego.

1 2 3 4 5 6 76

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)