push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #slonecznybrzeg

Urlop nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 5* hotel z all inclusive za 1128 zł

Wylot z Warszawy. Zaplanujcie pożegnanie lata w popularnym kurorcie, Słonecznym Brzegu. W cenie loty i zakwaterowanie w komfortowym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży.

Bułgaria w szczycie sezonu, 4* hotel z all inclusive od 1419 zł

Wyloty na 7 dni z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy i Poznania. Jednym z największych atutów hotelu jest jego lokalizacja - blisko stąd zarówno do szerokiej i piaszczystej plaży, jak również do centrum kurotu.

Bułgaria: Wypoczynek w 5* hotelu za 776 zł

Wylot z Krakowa. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się nad Morze Czarne, do popularnej miejscowości wypoczynkowej, Słonecznego Brzegu.

Tanie wczasy nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 3* hotel z all inclusive od 943 zł

Wyloty do Burgas z Krakowa i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się na pożegnanie lata do Słonecznego Brzegu, najpopularniejszej miejscowości wypoczynkowej Bułgarii.

Bułgaria w wakacje: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1541 zł

Wyloty do Burgas z Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia na 7 lub 14 dni. Obiekt wyremontowano w ubiegłym roku, w ofercie dostępne są klimatyzowane pokoje 2-osobowe, dwie restauracje i cztery bary.

Czas na wakacje. Tydzień w 4* hotelu z all inclusive w Bułgarii od 1049 zł

Wyloty z Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa i Katowic. Jednym z największych atutów hotelu Diamond jest jego lokalizacja kilkaset metrów od piaszczystej plaży. Blisko stąd również do promenady Słonecznego Brzegu.

Wakacje nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 3* hotel z all inclusive przy plaży od 1066 zł

Wyloty z Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Obiekt znajduje się ok. 1,5 km od centrum Słonecznego Brzegu, popularnej miejscowości wypoczynkowej.

Wakacje w Bułgarii za grosze: 4* hotel z all inclusive za 883 zł

Wyloty do Bułgarii z Gdańska. Cena 883 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)