push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #slonecznybrzeg

Bułgaria last minute: 4* hotel z parkiem wodnym i all inclusive za 1119 zł

Wylot do Burgas z Krakowa. Kuban Resort & AquaPark znajduje się w centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Słonecznym Brzegu, ok. 200 metrów od piaszczystej plaży.

Bułgaria tanio! Bardzo dobrze oceniany 4* Burgas Beach Hotel za 998 zł!

Wylot do Burgas z Katowic już jutro! Zatrzymacie się hotelu, który zlokalizowany jest tuż przy plaży, a jednocześnie w pobliżu wielu atrakcji Słonecznego Brzegu.

Bułgaria last minute: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive od 1269 zł

Wyloty do Burgas z Wrocławia i Warszawy. Melia Sunny Beach oferuje pięć basenów, w tym trzy zewnętrzne. Na aktywnych czeka również siłownia, siatkówka, minigolf. Po całym dniu zrelaksujecie się w strefie spa.

Bułgaria blisko plaży: 3* hotel z HB za 799 zł

Wylot do Burgas z Poznania. Skorzystajcie z tej oferty last minute i lećcie nad Morze Czarne, aby wypocząć na piaszczystej plaży w promieniach słońca, w znanej miejscowości, Słonecznym Brzegu.

Bułgaria na koniec lata: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 989 zł

Wylot do Burgas z Poznania. Zdecydujcie się na tę promocyjną ofertę last minute i wybierzcie się nad Morze Czarne. Wypoczniecie porządnie będąc gośćmi hotelu położonego kilka kroków od plaży.

Pożegnanie lata nad Morzem Czarnym: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1219 zł

Wyloty z Warszawy, Katowic, Poznania i Gdańska. Kuban Resort & Aqua Park położony jest w centrum Słonecznego Brzegu, krok od wielu urlopowych atrakcji. Do tego bliskość plaży i aquapark nie pozwolą się nudzić.

Bułgaria, znakomity 4* Melia Sunny Beach z all inclusive od 1330 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Katowic i Wrocławia. Obiekt oferuje 5 basenów ze zjeżdżalniami i jest zlokalizowany kilka kroków od plaży wyróżnionej Błękitną Flagą. W cenie m.in. siłownia, siatkówka i minigolf.

Bułgaria na pożegnanie lata: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 990 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Gdańska, Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu skorzystacie m.in. z dwóch restauracji, czterech barów, dwóch basenów i siłowni.

1 2 3 4 5 6 12

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)