push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #slonecznybrzeg

First minute: Wakacyjne all inclusive w Bułgarii od 1786 zł. Podróże z 8 miast

Wyloty do Burgas z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Diamond położony jest w znanej miejscowości wypoczynkowej, Słonecznym Brzegu, ok. 400 m od piaszczystej plaży.

Krótka podróż do Bułgarii za jedyne 117 zł! Loty i noclegi

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 117 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

3-dniowy urlop w Bułgarii za 167 zł. W cenie loty i noclegi!

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 167 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Letni wypoczynek nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 3* hotel z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Burgas z Katowic i Poznania. Sun City znajduje się niedaleko centrum Słonecznego Brzegu, popularnej miejscowości wypoczynkowej.

Lato w Bułgarii: 13-dniowy urlop w 3* hotelu ze śniadaniami od 1137 zł

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Tia Maria położony jest ok. 1 km od centrum Słonecznego Brzegu, ok. 7 km od centrum miejscowości Sweti Włas. Oferuje skromne zakwaterowanie dla osób niewymagających.

Lato w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1888 zł

Wylot do Burgas z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Kuban Resort & Aqua Park położony jest w centrum kurortu, blisko plaży i oferuje aquapark ze zjeżdżaliniami.

Tanie tygodniowe wczasy w Bułgarii: 4* hotel ze śniadaniami od 631 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska, Katowic, Krakowa i Warszawy. Poza sezonem jest znacznie taniej i nie ma tłumów turystów. Skorzystajcie z okazji i wypocznijcie nad Morzem Czarnym, nie nadwyrężając przy tym zbytnio domowego budżetu.

Urlop w Bułgarii: 4* Imperial Resort z all inclusive plus od 1403 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Katowic i Krakowa. Oferta wypoczynku poza sezonem nad Morzem Czarnym. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym w popularnej miejscowości wypoczynkowej, Słonecznym Brzegu.

1 2 3 4 5 6 22

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)