push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #slonecznybrzeg

Czerwcowy wypoczynek nad Morzem Czarnym (Bułgaria) w 4* hotelu od 576 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa. Zaplanujcie wiosenną podróż w bardzo dobrej cenie, za pobyt ze śniadaniami zapłacicie tytułowe 576 zł, z dwoma posiłkami dziennie 756 zł.

Czerwiec nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive za 993 zł

Wylot do Burgas z Krakowa. Na terenie obiektu Regatta Palace skorzystacie z basenu, restauracji, baru, sali fitness, bilarda i darta.

Urlop w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1182 zł

Wyloty do Bułgarii z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Kuban Resort & Aqua Park znajduje się w centrum miasta, blisko atrakcji. Kuchnia serwuje dania międzynarodowe i lokalne przysmaki.

Długi wypoczynek nad Morzem Czarnym: 14 dni z all inclusive w Bułgarii za 1398 zł

Wylot do Burgas z Poznania. W hotelu Avenue Deluxe czeka na was basen, siłownia oraz sauna. Dla najmłodszych urlopowiczów przygotowano plac zabaw.

Słoneczny Brzeg: Wakacje w Bułgarii w 4* hotelu za 663 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 663 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria: Znakomity Melia Sunny Beach z all inclusive od 1263 zł

Wyloty do Burgas z Poznania, Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w hotelu znajdującym się przy plaży wyróżnionej Błękitną Flagą, ok. 200 metrów od centrum Słonecznego Brzegu.

Luksus nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 5* Riu Palace Sunny Beach z all inclusive od 1628 zł

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie zasłużony wypoczynek w bardzo dobrym hotelu znanej sieci. W cenie pakietu zakwaterowanie w pokoju superior z widokiem na morze!

Bułgaria: 5* Riu Palace Sunny Beach z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1688 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel znanej sieci jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Na jego terenie znajdują się 2 baseny, strefa spa, siłownia i wiele innych udogodnień.

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)