push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #slonecznybrzeg

Wypoczynek w Bułgarii w 4* hotelu ze śniadaniami od 577 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa, Gdańska i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i już dziś zacznijcie planować letnio-jesienny urlop nad Morzem Czarnym.

Wczasy w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive od 1096 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska, Warszawy i Katowic. MPM Tarsis to kompleks apartamentowy, otoczony pięknym parkiem w spokojnej części Słonecznego Brzegu, ok. 800 m od plaży.

Koniec lata w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive od 1046 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Regatta Palace jest usytuowany w odległości 100 metrów od Morza Czarnego i oferuje klimatyzowane pokoje oraz apartamenty z balkonem, basen i restaurację.

Wypoczynek w Bułgarii w 5* hotelu z all inclusive od 1479 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska, Katowic i Warszawy (Modlin). Imperial Palace położony jest kilka kroków od morza, w popularnej miejscowości wypoczynkowej - Słonecznym Brzegu.

Lato nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 1279 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Regatta Palace znajduje się w popularnej miejscowości wypoczynkowej - Słonecznym Brzegu. Piaszczysta plaża oddalona jest od obiektu o ok. 200 m.

Wakacje nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 999 zł

Wyloty do Burgas z Wrocławia i Gdańska. Na terenie obiektu Kotva znajdują się 3 baseny, zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych oraz inne udogodnienia, które umilą wypoczynek.

Bułgaria: 4* hotel z all inclusive i 3 basenami ze zjeżdżalniami za 859 zł

Wylot do Burgas z Wrocławia. Zakwaterowanie w obiekcie, którego baseny mają powierzchnię ok. 1000m2. Idealne miejsce dla najmłodszych i amatorów wodnych szaleństw.

Bułgaria: 5* Barcelo Royal Beach & Residence z all inclusive od 1329 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Katowic i Wrocławia. Hotel znanej sieci oferuje wysoki standard zakwaterowania. Położony jest w dużym ogrodzie, oferuje wiele udogodnień dla osób w każdym wieku.

1 2 3 4 5 6 15

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)