push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #slonecznybrzeg

Lato w Słonecznym Brzegu: all inclusive w 4* hotelu od 1802 zł

Wylot do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel Palazzo położony jest w południowej części kurortu, kilka minut spacerem od plaży. Do waszej dyspozycji będzie m.in. basen.

Wczasy w Bułgarii: all inclusive w 5* hotelu przy plaży od 1681 zł

Wylot do Burgas z Katowic i Warszawy. Sol Nessebar Palace położony jest kilka minut spacerem od morza, niedaleko centrum miejscowości Nesebyr. W hotelu znajdziecie kryty i odkryty basen.

Bułgaria luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2480 zł

Wyloty do Warny z Katowic, Poznania oraz Warszawy. 5* Hotel Melia Grand Hermitage oferuje imponujący kompleks basenów, strefę spa, animacje oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Słoneczny Brzeg: ultra all inclusive w znakomitym 5* hotelu za 1850 zł

Wylot do Burgas z Warszawy. Royal Palace Helena Park jest położony 3 minuty spacerem od plaży. Do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje oraz zadbany ogród z basenem.

Bułgaria last minute: 4* Marina Sands z ultra all inclusive za 1999 zł

Wylot do Burgas z Katowic. Hotel położony jest bardzo blisko plaży, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Polecany rodzinom, oferuje bogaty program animacyjny.

Tygodniowe wakacje w Bułgarii za 520 zł. W cenie bilety PLL LOT i noclegi

Wyloty do Burgas z Zielonej Góry. Cena 520 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: All inclusive nad Morzem Czarnym (Bułgaria) za 1589 zł

Wyloty do Burgas z Poznania i Wrocławia. Sun City położony jest blisko centrum Słonecznego Brzegu, czyli najpopularniejszej miejscowości wypoczynkowej w tej części wybrzeża.

Ostatni dzwonek: All inclusive w Bułgarii za 1639 zł

Wylot do Burgas z Warszawy. Hotel Yunona położony jest w centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Słonecznym Brzegu. Piaszczysta plaża jest oddalona od obiektu o ok. 150 m.

1 2 3 4 5 6 21

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)