push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bodrum

Turcja: 5* Labranda Ephesus Princess z all inclusive za 1215 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. Na terenie hotelu udostępniono restaurację główną, restauracje tematyczne a’la carte, 6 barów, 3 baseny (1 ze zjeżdżalniami), korty tenisowe, minigolf, boisko do piłki nożnej, siłownię i wiele więcej udogodnień.

Turcja: Znakomity 5* Kustur Club Holiday Village z ultra all inclusive za 1412 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. Hotel wybudowany w formule wioski wakacyjnej gwarantuje luksusowy wypoczynek w pięknej scenerii. Oferuje restaurację główną, 5 restauracji a'la carte, 4 bary, 3 baseny, w tym jeden ze zjeżdżalniami, jacuzzi i wiele innych atrakcji.

Majówka w Turcji bez paszportu: 4* hotel z all inclusive light przy plaży za 1896 zł

Wylot do Bodrum z Warszawy. Club Muskebi Bodrum oferuje 3 baseny, tenis, minigolf, tenis stołowy, piłkę plażową, piłkę nożną i międzynarodowe animacje dla dorosłych.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive od 1534 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Maxeria Blue Didyma oferuje restaurację główną, 3 restauracje a la carte, 5 barów i cukiernię. Czeka na was bogata oferta sportowo-rozrywkowa.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive od 1726 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Bodrum Holiday Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje wiele komfortowych udogodnień dla osób w każdym wieku.

Turcja Egejska last minute: Kameralny hotel z all inclusive od 1472 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic i Wrocławia. Sunpoint Suites znajduje się ok. 300 m od plaży i ok. 3 km od centrum miasta, w którym znajdziecie wiele atrakcji turystycznych oraz sklepów, barów i restauracji.

Turcja last minute: 11-dniowy wypoczynek z all inclusive od 1964 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu Sunpoint Suites, który znajduje się ok. 300 m od plaży i ok. 3 km od centrum miasta.

Turcja last minute: 10 lub 14-dniowy wypoczynek z all inclusive od 2371 zł

Wylot z Warszawy linią Enter Air. Zakwaterowanie w kameralnym Natur Garden, który znajduje się niedaleko od plaży i ok. 7 km od centrum Bodrum. Oferuje basen i kort tenisowy.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)