push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bodrum

Turcja last minute: Wypoczynek w 5* hotelu z all inclusive plus za 2174 zł

Wyloty do Bodrum z Wrocławia i Poznania. Armonia Holiday Village położony jest przy prywatnej plaży. W cenie pobytu rzutki, tenis stołowy, dyskoteka, sauna, animacje, aerobik, siłownia, minigolf, piłka nożna, siatkówka i koszykówka.

Turcja last minute: Wypoczynek z all inclusive od 1684 zł

Wyloty do Bodrum z Wrocławia, Poznania, Katowic, Warszawy i Gdańska. Ayaz Aqua położony jest kilkadziesiąt metrów od prywatnej, piaszczystej plaży (dojście przez promenadę).

Koniec wakacji w Turcji: Wypoczynek w hotelu z all inclusive od 1548 zł

Wyloty do Bodrum z Gdańska, Katowic i Warszawy. Kriss jest kameralnym obiektem położonym niedaleko promenady. Polecany osobom szukającym spokoju z dala od tłumów.

Wakacyjny tydzień w Turcji za 1075 zł. W cenie loty czarterowe i hotel ze śniadaniami

Wylot do Bodrum z Katowic. Cena 1075 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Turcji: 4* hotel z all inclusive blisko plaży za 2081 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. Smart Stay Beach Bodrum położony jest kilka kroków od morza. Serwis plażowy jest wliczony w cenę pobytu.

Lato w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 2229 zł

Wylot do Bodrum z Katowic, Poznania i Warszawy. Phoenix Sun jest położony kilka minut spacerem od plaży. Na terenie hotelu znajdują się 2 baseny, w tym jeden ze zjeżdżalnią.

Lato w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 2079 zł

Wylot do Turcji z Katowic, Poznania i Warszawy. Phoenix Sun usytuowany jest kilka minut spacerem od plaży. Na terenie hotelu znajdują się 2 baseny w tym jeden basen ze zjeżdżalnią.

Turcja Egejska: Dobrze oceniany hotel z all inclusive od 1554 zł

Wyloty do Turcji z Warszawy i Katowic. Natur Garden położony jest w spokojnym miejscu, ok. 50 m od piaszczystej plaży i ok. 7 km od centrum tętniącego życiem Bodrum.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)