push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bodrum

Last minute: Wakacje z all inclusive w Turcji od 1645 zł

Wyloty do Bodrum z Gdańska, Poznania i Wrocławia. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu zlokalizowanym ok. 300 metrów od plaży.

Wakacje w Turcji: Wypoczynek z all inclusive za 1363 zł

Wylot z Poznania. Sunpoint Suites jest kameralnym hotelem oddalonym o 300 m od plaży. Tętniące życiem Bodrum znajduje się ok. 3 km od obiektu.

Wakacje w Turcji w kameralnym hotelu z all inclusive za 1333 zł

Wylot z Wrocławia. Natur Garden położony jest w spokojnym miejscu, ok. 300 m od plaży i ok. 7 km od centrum Bodrum. Na miejscu skorzystacie z basenu i kortu tenisowego.

Turcja: 5* hotel z all inclusive i pięknym widokiem na zatokę od 1499 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Royal Arena jest skierowany w stronę morza, wyróżnia się nowoczesną architekturą i komfortem zakwaterowania.

Ostatni dzwonek: Wakacje z all inclusive w Turcji za 969 zł

Wylot do Bodrum z Wrocławia. Skorzystajcie z oferty last minute i wypocznijcie beztrosko z wygodnym all inclusive. Pełen pakiet za niecałego "tysiaka" to okazja, jak za szczyt sezonu urlopowego.

Turcja: 3* hotel z all inclusive za 888 zł

Wylot do Bodrum z Wrocławia. Natur Garden położony jest w spokojnym miejscu, ok. 300 m od plaży. Na terenie obiektu znajduje się basen, bezpłatnie skorzystacie z gry w tenisa ziemnego.

Turcja last minute: 5* hotel z all inclusive od 1099 zł

Wyloty do Bodrum z Wrocławia, Poznania i Katowic. Royal Arena znajduje się ok. 2 km od centrum Gumbet. Na terenie obiektu skorzystacie z wielu udogodnień dla osób w każdym wieku.

Turcja: 5* hotel z all inclusive od 999 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic, Warszawy, Wrocławia i Poznania. Royal Arena skierowany jest w stronę morza z ładnym widokiem na zatokę. Skorzystacie tam z wielu fajnych udogodnień.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)