Luksus w raju: Malediwy, 5* Royal Island Resort z all inclusive soft od 3599 zł!

Wylot do Male z Warszawy. Zaplanujcie podróż życia do miejsca, które dla amatorów plażowania jawi się jako idealny kierunek. Drobny piasek, turkusowa woda oceanu i bujna, egzotyczna roślinność już za kilka dni.

Wakacje w Egipcie: Znakomity Fantazia Resort z all inclusive od 1268 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, zyskał uznanie wielu wczasowiczów, którzy chwalą sobie położenie i wysoki standard usług.

Wakacje bez testu w Chorwacji za 697 zł. Bilety PLL LOT do Dubrownika + 7 noclegów!

Wyloty do Dalmacji z Warszawy. Cena 697 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Turcja first minute: Annabella Diamond Hotel & Spa z all inclusive na 14 dni od 1076 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska, Poznania, Warszawy, Katowic i Wrocławia. Zakwaterowanie bezpośrednio przy plaży, ok. 2 km od centrum Avsallar. Bezpłatnie skorzystacie m.in. z siłowni, aerobiku i siatkówki plażowej.

Egzotyczna podróż do Tanzanii: Zanzibar, 4* i 5* hotele z all inclusive od 2899 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Wybierzcie jeden ze znakomicie ocenianych obiektów i cieszcie się beztroskim urlopem u wybrzeży Oceanu Indyjskiego.

Wakacyjne loty na Santorini z trzech miast od 182 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Warszawy i Krakowa na pokładzie samolotów Wizz Air. Santorini przyciąga turystów malowniczymi plażami nad Morzem Egejskim oraz pocztówkowymi krajobrazami.

Egipt: 14-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive od 1580 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Gdańska. Wadi Lahmy Azur położony jest bezpośrednio przy plaży. Kierunek jest idealny dla osób, które pragną poznawać piękny podwodny świat.

HIT! Loty do Meksyku (Cancun) z Warszawy od 1246 zł!

Wyloty na Jukatan linią lotniczą TAP Portugal. Świetna okazja na daleką podróż za ocean. Warto skorzystać, takie ceny pojawiają się niezwykle rzadko.

1 2 3 4 5 6 312

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)