Islandia, USA, Portugalia, Hiszpania, Francja i Włochy za 4062 zł. W cenie loty i rejs

Wygodna podróż na pokładzie komfortowego statku Explorer of the Seas.

Podróż zaczniesz od lotu na Islandię, potem czeka podróż do Ameryki Północnej, a gwoździem programu będzie rejs statkiem. Trasa rejsu: Miami - Ponta Delgada (Azory) - Malaga - Kartagena - Barcelona - Tulon - Ajaccio (Korsyka) - Rzym. W cenie pełne wyżywienie na statku, udział w zajęciach organizowanych na pokładzie, podatki i opłaty portowe. Kwota nie obejmuje napiwków dla obsługi na statku. Cena obliczona za osobę przy 2 osobach podróżujących.

Podróż krok po kroku:

  • lot z Wrocławia na Islandię za 290 zł (KLIK)
  • loty z Islandii do Miami za 1207 zł (KLIK)
  • rejs transatlantycki za 2252 zł (KLIK)
  • lot z Rzymu do Poznania za 313 zł (KLIK)


Podróż możesz modyfikować, czyli skracać/wydłużać pobyt w poszczególnych miejscach, ale wtedy licz się ze zmianą ceny.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Andaluzja, Azory, Barcelona, Floryda, Korsyka, Rzym z Wrocławia

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę