Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Czarnogóra w wakacje od 1199 zł! Tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem

Wyloty do Czarnogóry z Katowic, Radomia, Rzeszowa i Zielonej Góry. 4* hotel Olea oferuje lokalizację w Ulcinj, klimatyzowane pokoje z balkonem oraz odkryty basen.

Wybierz się w jeden z najpiękniejszych zakątków na Bałkanach. Czarnogóra to góry opadające prosto do morza, klimatyczne miasteczka oraz piękne plaże.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Podgorica, Katowice, Rzeszów

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę