Tydzień w Maroku (Marrakesz) za 606 zł. W cenie loty i noclegi ze śniadaniami

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena 606 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Berlin - Marrakesz - Berlin za 670 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi ze śniadaniami i możliwością anulowania za 542 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj.

Skorzystaj z oferty i odwiedź Maroko w dobrej cenie. Wyloty zza naszej zachodniej granicy i obiekt noclegowy już w cenie podróży. Dostępne terminy na maj i czerwiec.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Maroko, Marrakesz z Berlina

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę