push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #mombasa

Kenia w atrakcyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2581 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Diani Sea Lodge zbudowany został w oryginalnym, lokalnym stylu. Zakwaterowanie w głównym budynku lub bungalowach otoczonych bujną roślinnością.

Kenia: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2937 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Obiekt otoczony jest bujną, egzotyczną roślinnością, znajduje się kilka kroków od Oceanu Indyjskiego.

Kenia w świetnej cenie: Hotele z HB lub all inclusive od 2149 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. Wybierzcie jeden z obiektów i cieszcie się beztroskim urlopem u wybrzeży Oceanu Indyjskiego. Oferta last minute w tak dobrej cenie może w każdej chwili zniknąć.

Tanio! Kenia, 5* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2499 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort & Spa położony jest przy najsłynniejszej kenijskiej plaży Diani Beach, na skale koralowej, z pięknym widokiem na Ocean Indyjski.

Promocja: Urlop z all inclusive przy plaży w egzotycznej Kenii za 2799 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef otoczony jest tropiklanym ogrodem, znajduje się bezpośrednio przy słynnej Diani Beach.

Promocja do Kenii: 5* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2699 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort położony jest przy słynnej plaży Diani Beach, na skale koralowej, z pięknym widokiem na ocean.

Luksus w Kenii: 5* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2899 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Diani Reef Beach Resort & Spa położony jest przy najsłynniejszej kenijskiej plaży, ok. 35 km od centrum Mombasy. Na miejscu skorzystacie m.in. z 4 basenów, siłowni, aerobiku i squasha.

Kenia: 4* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2449 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Jacaranda Indian Ocean Beach Resort znajduje się przy najsłynniejszej kenijskiej plaży Diani. Obiekt uzyskał wiele pozytywnych opinii wystawionych przez dotychczasowych podróżnych.

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)