push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #mombasa

Wypoczynek w Kenii w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 3699 zł

Wyloty do Mombasy z Warszawy i Katowic. Neptune Paradise Beach Resort & SPA jest komfortowym obiektem, wybudowanym w tradycyjnym afrykańskim stylu. Oferuje restaurację główną, 3 restauracje a'la carte i 2 bary.

Egzotyka w świetnych cenach: Loty z dużym bagażem do Gambii, Kenii i Wietnamu od 1499 zł!

Wyloty do Afryki i Azji z Warszawy i Katowic. Świeża obniżka cen na podróże do dalekich krajów. Wybierz kierunek i zacznij się pakować. Bilety w tak dobrych cenach mogą się szybko wyprzedać.

Wypoczynek przy plaży Diani: Kenia, 4* hotel z all inclusive od 3657 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Diani Sea Lodge prowadzi animacje sportowe, wieczory taneczne z muzyką na żywo. Bezpłatnie skorzystasz z kortu tenisowego, rzutek, minigolfa i siłowni.

Okazja do Kenii: Hotel z all inclusive przy prywatnej plaży za 3176 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Dobrze oceniany obiekt Turtle Bay oferuje restaurację główną, pizzerię, 3 bary i 2 baseny. Wszystko to kilka kroków od oceanu.

Urlop w Kenii: Znakomity 4* Baobab Beach Resort and Spa z all inclusive od 3906 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Hotel zyskał uznanie dotychczasowych wczasowiczów otrzymując wiele pochlebnych opinii. Idealne miejsce na relaks w komfortowych warunkach, w otoczeniu pięknej przyrody.

Last minute do Kenii: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 3227 zł!

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Neptune Beach Resort oferuje 78 komfortowych pokoi. Skorzystasz z animacji, dyskoteki, siatkówki wodnej, rzutek, tenisa stołowego i aqua aerobiku.

Last minute w okazyjnej cenie: Kenia z all inclusive przy plaży za 3761 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef oferuje restaurację główną, restaurację bistro przy basenie, 2 bary, basen zewnętrzny i brodzik dla dzieci.

Święta w Afryce: Kenia, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 4899 zł

Wyloty do Mombasy z Warszawy i Katowic. Neptune Beach Resort oferuje 2 baseny, zajęcia sportowe, animacje, przedstawienia i wieczory taneczne.

1 2 3 4 5 6 26

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)