push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #mombasa

Święta w tropikach: Kenia, hotel z HB lub AI przy plaży od 3070 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Zaplanujcie podróż na Czarny Ląd i beztroski wypoczynek kilka kroków od Oceanu Indyjskiego. Tytułowa cena dotyczy zakwaterowania z dwoma posiłkami dziennie, dopłata do all inclusive wynosi ok. 500 zł.

Kenia, 5* hotel z wyżywieniem od 3399 zł. Dużo terminów, również na wakacje

Wyloty do Mombasy z Warszawy. Diani Reef Beach Resort & Spa znajduje się bezpośrednio przy najsłynniejszej kenijskiej plaży, Diani Beach. Na jego terenie znajdziecie 4 baseny, strefę spa, siłownię i salę do squasha.

Na safari i wypoczynek. Bardzo tanie loty do Kenii za 1199 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. To jest świeża obniżka i bilety w bardzo atrakcyjnej cenie. Czarny Ląd to doskonała okazja na zwiedzanie parków narodowych oraz odpoczynek nad oceanem.

Taki mały HIT: Kenia, hotele z HB lub AI od 1899 zł!

Wylot do Afryki z Warszawy. Nowa promocja i okazja na tanią podróż na Czarny Ląd. Do wyboru sporo hoteli z dwoma posiłkami dziennie, jak i wygodnym all inclusive. Wybierzcie jeden i planujcie już swój odpoczynek!

Egzotyczne wczasy w dobrej cenie: Kenia, 5* hotel z HB na 11 dni za 3683 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Zakwaterowanie w znajdującym się bezpośrednio przy plaży Diani Reef Beach Resort & Spa. To bardzo dobrze oceniany obiekt, mieszczący się ok. 30 minut jazdy od rezerwatu przyrody i sanktuarium słoni.

Promocyjna cena do Kenii: 10-dniowy urlop ze śniadaniami za 1838 zł!

Wylot do Afryki z Katowic. Cena 1838 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus nad Oceanem Indyjskim: Kenia, 10 dni w 5* hotelu z HB za 3538 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Obiekt Diani Reef Beach Resort & Spa znajduje się bezpośrednio przy Dani Beach, najsłynniejszej plaży w kraju. Goście zachwalają luksusowe centrum spa & wellness z łaźnią parową.

Na safari i wypoczynek nad Oceanem Indyjskim. Dwa tygodnie w Kenii za 1746 zł!

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1746 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)