push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #mombasa

Wypoczynek bezpośrednio przy plaży Diani. Kenia z all inclusive za 3349 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się nad Ocean Indyjski, do bardzo dobrze ocenianego hotelu. Czekają na was m.in. 2 restauracje, 2 bary i basen.

Kenia na bogato: 5* hotel z wyżywieniem przy plaży od 2599 zł

Wyloty do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie niezapomnianą podróż na Czarny Ląd. W cenie pobytu 2 posiłki dziennie, aromaterapia, łaźnia parowa, piłka plażowa i aqua fitness.

Kenia last minute, 5* hotel z wyżywieniem od 2599 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort & Spa położony jest przy słynnej plaży Diani Beach, na skale koralowej, z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean.

Wypoczynek w Kenii w hotelu z all inclusive przy plaży za 2699 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy. Papillon Lagoon Reef ma bardzo dobre opinie, położony jest w otoczeniu ogrodu, kilka kroków od Oceanu Indyjskiego.

Błogie lenistwo nad Oceanem Indyjskim: Kenia, 5* hotel z wyżywieniem od 2799 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Leopard Beach Resort & Spa położony jest przy słynnej plaży Diani Beach, na skale koralowej, z pięknym widokiem na ocean.

Kenia: Wypoczynek w 4* hotelu z wyżywieniem przy plaży za 2649 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z okazji last minute i wybierzcie się na urlop na Czarny Ląd, w cenie loty czarterowe i zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie znajdującym się nad oceanem.

Luksus w Kenii: 5* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2999 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Diani Reef Beach Resort & Spa, znajdującym się przy najsłynniejszej plaży w kraju. Na jego terenie skorzystacie z siłowni, aqua fitness i squasha.

Kenia: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 3499 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Obiekt położony jest w dużym ogrodzie, tuż obok szerokiej, piaszczystej Diani Beach. Na terenie hotelu skorzystacie m.in. z basenu, minigolfa i siatkówki plażowej.

1 2 3 4 5 6 11

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)