push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #mombasa

Wczasy w Kenii: 3* hotel z wyżywieniem od 1939 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Kenya Bay położony jest wśród tropikalnych ogrodów, tuż przy plaży. W hotelu znajdziecie dwa baseny oraz komfortowo wyposażone klimatyzowane pokoje.

Na safari i wypoczynek: Kenia, 3* hotel z wyżywieniem od 2237 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się w niezapomnianą podróż nad Ocean Indyjski. Czeka na was słoneczna pogoda i temperatura powietrza w ciągu dnia w okolicach 30 stopni Celsjusza.

Urlop w Kenii: 4* Jacaranda Indian Ocean Beach Resort z wyżywieniem od 2587 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Hotel dogodnie położony bezpośrednio przy plaży. Do dyspozycji gości udostępniono 2 restauracje, bar główny Sultans Lounge, Dhow Bar przy plaży oraz bar przy basenie.

Kenia: Znakomity 4* Voyager Beach Resort z all inclusive za 3499 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Hotel położony bezpośrednio przy ślicznej plaży, ok. 3 km od centrum Nyali. W cenie pobytu m.in. siatkówka plażowa, piłka plażowa, aqua fitness i aerobik.

Urlop w Afryce: Kenia, 5* Leopard Beach Resort & Spa z wyżywieniem za 3499 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Bardzo dobrze oceniany hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. W cenie pobytu aromaterapia, aqua fitness, piłka plażowa, łaźnia parowa, tenis stołowy i siatkówka plażowa.

Wypoczynek przy plaży w Afryce: Kenia, 3* hotel z wyżywieniem od 2649 zł

Wyloty do Mombasy z Warszawy i Katowic. Kenya Bay położony jest bezpośrednio przy plaży Bamburi. Oferuje 2 restauracje (główną i a'la carte), 3 bary i 2 baseny.

Ostatni dzwonek: Kenia, 3* hotel z wyżywieniem przy plaży od 2698 zł

Wyloty do Mombasy z Katowic i Warszawy. Macie dosyć tej zmiennej aury, silnego wiatru z deszczem i braku słońca? W takim razie wybierzcie się do Afryki, tam pogoda będzie bliska ideału!

Kenia last minute: 4* Diani Sea Lodge z all inclusive przy plaży za 3599 zł

Wylot do Mombasy z Katowic. Hotel znajduje się ok. 5 km od centrum miejscowości Ukunda i kilka kroków od Oceanu Indyjskiego. W cenie pobytu m.in. aqua fitness, piłka plażowa, siatkówka plażowa i minigolf.

1 2 3 4 5 6 24

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)