Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Maroko, Wyspy Kanaryjskie, Andaluzja i Baleary w jednej podróży za 414 zł!

Wiele ciekawych miejsc podczas jednej, wiosennej wycieczki.

  • zarezerwuj lot z Krakowa do Agadiru za 179 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Agadiru na Teneryfę za 52 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Teneryfy do Sewilli za 73 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Sewilli na Majorkę za 40 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Majorki do Warszawy za 70 zł (KLIK)


Chcieliśmy uzyskać jak najniższą cenę, stąd krótki pobyt na Teneryfie. Możesz go wydłużyć o 1 dzień płacąc tylko 55 zł więcej. Z Majorki do Polski możesz wrócić dzień wcześniej, w tej samej cenie. Cena nie zawiera podróży z Warszawy do Krakowa.

Najtańszych noclegów szukaj tutaj (KLIK). Ceny od 47 zł za 2 osoby za noc.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Agadir, Andaluzja, Majorka, Teneryfa z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę