Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje we Włoszech (Półwysep Sorrentyński): Loty + 7 noclegów ze śniadaniami za 1323 zł

Wylot do Neapolu z Katowic. Cena 1323 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Katowice - Neapol - Katowice za 720 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi ze śniadaniami i bezpłatnym odwołaniem za 1925 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj.

Wycieczkę możesz modyfikować, czyli zmienić długość pobytu i liczbę osób podróżujących, ale licz się ze zmianą ceny.

W szczycie sezonu wakacyjnego wybierz się nad skąpaną w słońcu Zatokę Neapolitańską. Wypoczniesz i zwiedzisz jeden z najbardziej malowniczych regionów Italii. Położone u stóp Wezuwiusza miasta i miasteczka, pyszna kuchnia i gwarancja ładnej pogody, to przepis na udane wakacje.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Neapol, Włochy z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę