Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Austria, Arabia Saudyjska, ZEA i Uzbekistan w jednej podróży z Warszawy od 727 zł!

Kilka atrakcyjnych kierunków w bardzo dobrej cenie. Dostępne daty od maja do czerwca i terminy jesienne.

Podróż krok po kroku:

  • zarezerwuj lot z Warszawy-Modlin do Wiednia za 77 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Wiednia do Ad-Dammam za 92 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Ad-Dammam do Abu Zabi za 66 zł (KLIK)
  • zarezerwuj loty z Abu Zabi do Samarkandy i z powrotem za 280 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Abu Zabi do Ad-Dammam za 44 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Ad-Dammam do Wiednia za 97 zł (KLIK)
  • zarezerwuj lot z Wiednia do Warszawy-Modlin za 71 zł (KLIK)


Pamiętaj, że możesz dokonać zakupu biletów w obie strony, czyli Warszawa-Modlin - Wiedeń - Warszawa-Modlin, Wiedeń - Ad-Dammam - Wiedeń, Ad-Dammam - Abu Zabi - Ad-Dammam. Podróż krok po kroku podaliśmy w taki sposób, aby całość była czytelniejsza. Do Polski z Austrii możesz wrócić wcześniej, wtedy kwota za całość wzrośnie o kilkadziesiąt zł.

Najtańszych noclegów szukaj tutaj (KLIK).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Abu Zabi, Austria, Azja, Emiraty z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę