Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Tydzień nad Morzem Martwym w Jordanii za 2197 zł. Loty i luksusowy 5* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Ammanu z Poznania. Cena 2197 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Poznań - Amman - Poznań za 341 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi w 5* Crowne Plaza Jordan Dead Sea Resort & Spa, an IHG Hotel ze śniadaniami za 4052 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj. Oferta częściowo zwrotna.

Podróż możesz modyfikować, czyli zmienić długość wycieczki i liczbę osób podróżujących, ale licz się ze zmianą ceny. Najtańsze terminy: 28 lutego-4 marca, 28 lutego-7 marca.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Amman, Jordania z Poznania

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę