push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Omanu! Obserwuj #oman

First minute do Omanu: 3* hotel z pełnym wyżywieniem od 1925 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 1925 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z FB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny urlop w Omanie: Tydzień w hotelu ze śniadaniami od 1320 zł

Wyloty z Pragi lub Berlina. Cena od 1320 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Wypoczynek w Omanie w 5* hotelu z pełnym wyżywieniem (FB Plus) od 2965 zł

Wyloty z Warszawy od września do grudnia. Obiekt znajduje się pomiędzy morzem a majestatycznymi Górami Qara. Na miejscu bezpłatnie skorzystacie z siłowni, sauny, łaźni parowej i basenów.

Oman: 5* hotel z ultra all inclusive przy plaży od 3481 zł

Wyloty do Salala z Warszawy. Kairaba Mirbat Resort położony jest na wybrzeżu Morza Arabskiego, u stóp gór Jebel Samhan Mountain. Na miejscu skorzystacie z wielu udogodnień, m.in. lagunowego basenu o powierzchni ok. 2000 m2.

Oman na bogato: 5* hotel z pełnym wyżywieniem plus od 3335 zł

Wyloty z Warszawy od października 2020 do kwietnia 2021 roku. Nowy, luksusowy hotel należący do znanej sieci Millennium, położony jest ok. 10 km od centrum Salalah.

Dla wilków morskich i nie tylko: Przeloty + tygodniowy rejs (ZEA i Oman) za 1479 zł

Podróż po Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie. Po drodze kilka ciekawych portów i mnóstwo atrakcji na statku wycieczkowym.

Oman: Luksusowy 5* Millennium Resort Salalah z FB Plus od 3314 zł (dużo terminów)

Wyloty z Warszawy od października 2020 do kwietnia 2021. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy pomiędzy morzem a majestatycznymi Górami Qara, ok. 10 km od centrum Salalah.

Urlop w Omanie: Luksusowe 5* hotele z all inclusive przy plaży od 2299 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Do wyboru dwa obiekty, które zaspokoją najwybredniejszych turystów. Bogate all inclusive z wieloma udogodnieniami sprawią, że na jakiś czas zapomnicie o codzienności.

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)