push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #male

HIT: Egzotyczna podróż na Malediwy za jedyne 2006 zł!

Wyloty do Male z Warszawy. Cena 2006 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na rajskich Malediwach: Loty + 10 noclegów ze śniadaniami od 2693 zł!

Wyloty do Male z Krakowa i Warszawy. Cena od 2693 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Malediwach: wczasy w hotelu z pełnym wyżywieniem od 5448 zł

Wyloty do Male z Warszawy i Krakowa. Embudu Village usytuowany jest na wyspie Emboodhoo. Hotel oferuje wiele atrakcji, m.in. cocktail bar, tenis stołowy, siatkówkę plażową, bilard, muzykę na żywo i animacje.

Lato na Malediwach: 4* Thulhagiri Island Resort z wyżywieniem od 5732 zł

Wyloty do Male z Warszawy i Krakowa. Hotel położony jest na północnym Atolu Male. Kompleks oferuje basen, centrum fitness oraz wieczorną rozrywkę.

Wczasy na Malediwach: 4* Fihalhohi Island Resort z pełnym wyżywieniem od 5717 zł

Wylot do Male z Warszawy i Krakowa. Hotel położony jest na południowym atolu Male, gdzie znajdziecie piaszczyste plaże, bujną roślinność oraz krystalicznie czystą wodę.

Wypoczynek w raju: Malediwy, 4* Eriyadu Island Resort z pełnym wyżywieniem od 4999 zł

Wylot do Male z Warszawy. Bardzo dobrze oceniany hotel znajduje się na małej, pięknej wysepce na Oceanie Indyjskim. Jeśli szukacie wytchnienia od codzienności w egzotycznej scenerii, to trafiliście pod dobry adres.

Lato na Malediwach: 4* Malahini Kuda Bandos z wyżywieniem za 5754 zł

Wylot do Male z Warszawy i Krakowa. Hotel, w którym spędzicie tydzień, oferuje dostęp do centrum spa i prywatnej plaży. Każdy pokój dysponuje łazienką i klimatyzacją.

Malediwy: Wypoczynek z pełnym wyżywieniem na rajskiej wysepce za 4299 zł

Wylot do Male z Warszawy. Eriyadu Island Resort ma bajeczną plażę i rafę koralową na wyciągnięcie ręki. Oferuje basen, siłownię, tenis stołowy, bilard, siatkówkę.

1 2 3 4 5 6 17

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)