push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #male

Malediwy: Piękna wyspa i bardzo dobry hotel z soft all inclusive od 5279 zł

Wylot do Male z Warszawy. Wybierzcie się na egzotyczny archipelag wysp na Oceanie Indyjskim. Zakwaterowanie w fajnym obiekcie z wieloma udogodnieniami, tam czas będzie płynął beztrosko i zapomnicie o codzienności.

Malediwy: Rajska wyspa i luksusowy hotel z soft all inclusive od 5879 zł

Wylot do Male z Warszawy. Wybierzcie się na wspaniały archipelag wysp porozrzucanych po Oceanie Indyjskim. Zakwaterowanie w bardzo fajnym obiekcie z wieloma udogodnieniami, tam czas będzie płynął beztrosko.

Malediwy: 10 dni w hotelu z pełnym wyżywieniem na pięknej wyspie od 4480 zł

Wyloty do Male z Warszawy. Skorzystajcie z naszej propozycji i wybierzcie się w podróż życia. Zakwaterowanie w bardzo fajnym hotelu, który otrzymał certyfikat Wybór Roku w portalu TripAdvisor.

Luksus na rajskich Malediwach: 5* hotel z all inclusive soft od 5499 zł

Wylot do Azji z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i odwiedźcie wspaniały archipelag wysp położonych na Oceanie Indyjskim. Zakwaterowanie w znakomicie ocenianym Royal Island Resort.

Rajskie Malediwy: 10 dni w 4* hotelu z all inclusive na prywatnej wyspie z transferami od 5104 zł

Wyloty z Warszawy, Gdańska i Krakowa. Cena od 5104 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera ubezpieczenia.

Malediwy: 10 dni w hotelu z pełnym wyżywieniem na pięknej wyspie od 4415 zł. Dużo terminów z 5 miast

Wyloty z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Krakowa. Cena od 4415 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z FB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Malediwach: Loty Lufthansą + 10 noclegów w 4* hotelu z wyżywieniem przy plaży od 3538 zł!

Wyloty z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Krakowa. Cena od 3538 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w raju: 10 dni na Malediwach w 5* hotelu z pełnym wyżywieniem od 6135 zł

Wyloty do Azji z Warszawy. Wybierzcie się na niezapomnianą wycieczkę na wspaniały archipelag wysp rozsianych po Oceanie Indyjskim. Zakwaterowanie w luksusowym hotelu posiadającym znakomite opinie.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)