push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #male

Malediwy na bogato: 5* Paradise Island z all inclusive soft od 4799 zł

Wylot do Male z Warszawy. Wypoczynek na pięknej wysepce znajdującej się na rajskim archipelagu na Oceanie Indyjskim. Zakwaterowanie w luksusowym hotelu, który spełni oczekiwania wymagających osób.

Wakacje w raju: Malediwy, 5* hotel z all inclusive soft za 4899 zł

Wylot do Male z Warszawy. Paradise Island znajduje się na pięknej wysepce otoczonej turkusowym oceanem. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i luksus w otoczeniu egzotycznej scenerii.

Wypoczynek w raju: Malediwy, 5* hotel z all inclusive soft za 3999 zł

Wylot do Male z Warszawy. Zakwaterowanie w obiekcie Paradise Island, na pięknej wysepce z bujną roślinnością, otoczoną turkusowym oceanem.

Urlop na rajskiej wysepce: Malediwy, hotel z all inclusive soft za 4899 zł

Wylot do Male z Warszawy. Idealne miejsce na błogie lenistwo z dala od domu. Zakwaterowanie na uroczej wyspie otoczonej turkusowym oceanem. Plaża z drobnoziarnistym piaskiem i bujna, egzotyczna fauna i flora czekają.

Malediwy na bogato: Wypoczynek z all inclusive w bungalowie na wodzie od 6354 zł

Wyloty do Male z Warszawy. Zakwaterowanie w Thulhagiri Island Resort, kameralnym hotelu zlokalizowanym na niedużej wyspie, w otoczeniu palmowego gaju i egzotycznej roślinności.

Podróż first minute na Malediwy za 2668 zł. Loty i noclegi ze śniadaniami

Wyloty do Azji z Warszawy. Cena 2668 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w raju: Malediwy, 5* hotel z wyżywieniem na pięknej wyspie od 3547 zł!

Wyloty do Male z Warszawy. Cena 3547 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Malediwy: Rewelacyjny 4* hotel z all inclusive soft za 4999 zł. Test gratis

Wylot do Male z Warszawy. Zakwaterowanie na małej, rajskiej wyspie, pobyt w luksusowym hotelu, który zaspokoi wymagania osób najwybredniejszych.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)