Ibiza: Loty Lufthansą w wakacje + 7 noclegów w hotelu od 1139 zł. Dużo terminów

Wyloty z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Cena od 1139 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie PL - Ibiza - PL od 717 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj.

Bilety na lipiec z Krakowa (KLIK), z Warszawy (KLIK), z Wrocławia (KLIK), z Gdańska (KLIK). Pamiętajcie, że najtańsze bilety z każdego z miast nie zawsze są w tych samych terminach. Rezerwacje na stronie Lufthansy.

Noclegi w Hotel Residencia Galera z darmowym anulowaniem za 1561 zł/2 os./7 nocy rezerwujecie tutaj. Za ten sam pokój ze śniadaniami zapłacicie 1893 zł. Rezerwacje na Agoda.

Proponujemy wycieczkę w szczycie sezonu urlopowego, ale przed "gorącym" okresem wakacyjnym ceny noclegów są znacznie niższe. Podróż możecie skracać/wydłużać, możecie zmienić liczbę osób podróżujących, ale cena się zmieni - dostępnych jest sporo terminów od marca do września 2021 roku. Najtańsze podróże z wyżej wymienionych miast, z Poznania ok. 200 zł drożej.

Ibiza

2021-01-22 06:02:04 13-15 dni 16-30 dni 6-8 dni 9-12 dni Baleary Czerwiec Gdańsk Hiszpania Ibiza Kraków Kwiecień Lato Lipiec Maj Marzec Poznań Sierpień Wakacje Warszawa Wiosna Wrocław Wrzesień Zima

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)