Zrób to sam: Kuba z Warszawy, hotel z all inclusive od 3668 zł na dwa tygodnie (+ 2 noce w Manchesterze)

Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach (możliwe krótsze i dłuższe pobyty, ten termin ma najtańszy przelot). Wylot 4 października z Warszawy/Modlin do Manchesteru, 2 dni później z Manchesteru do Holguin.

Przelot z Warszawy/Modlin do Manchesteru w cenie 278 zł/osoba kupujemy w ryanair.com.

Jak kupić bilet lotniczy Ryanair? Bilety rezerwujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Zwracamy również uwagę na podwójne przewalutowanie przy płatności kartami Visa, które łatwo możemy ominąć.

Przelot z UK na Kubę w cenie 2205 zł/osoba kupujemy w thomascookairlines.com. Podróż z bagażem podręcznym do 5 kg, bez posiłków. Możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego i posiłków.

Noclegi w Manchesterze (4-6 października) w cenie od 167 zł/osoba/2 noce rezerwujemy korzystając z multiwyszukiwarki hotel4free.pl.

Hotel Amigo Club Marea Del Portillo rezerwujemy w serwisie neckermann.de. Na naszym przykładzie 14 nocy w 3* hotelu z all inclusive za ok. 1022 zł/osoba (245 euro) przy dwóch osobach w pokoju. To tylko 73 zł za osobę na noc! UWAGA: hotel znajduje się daleko (ok. 230 km) od lotniska w Holguin.

Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach wyniesie od 3668 zł za 14-dniowe wakacje. W cenie przeloty, 2 noce w hotelu w Manchesterze, 14 nocy w hotelu z all inclusive na Kubie. Cena nie zawiera ubezpieczenia NNW i KL oraz transferów do i z hoteli.

2014-07-30 13:46:10 All Inclusive Kuba Manchester Warszawa

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)