push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #banjul

Gambia first minute. Wypoczynek w hotelu z all inclusive za 2834 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Wybierzcie się jesienną porą na Czarny Ląd, aby odpocząć i podładować baterie nad Oceanem Atlantyckim.

First minute w Afryce: Gambia, 3* hotel z all inclusive za 2834 zł

Wylot do Banjul z Warszawy. Skorzystajcie z tej oferty i zaplanujcie wcześniej urlop na Czarnym Lądzie. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu znajdującym się niedaleko od plaży.

Gambia z wygodnym all inclusive za 1799 zł!

Wylot do Afryki z Warszawy. Obniżona cena pełnego pakietu wypoczynkowego do mało znanej Gambii. Wypoczniecie nad Oceanem Atlantyckim korzystając ze słońca i wysokich temperatur powietrza.

Świetna promocja! All inclusive w Gambii od 1719 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Doskonała cena za podróż na Czarny Ląd, jeszcze kilkanaście dni temu nie do pomyślenia. Wybierzcie jeden z hoteli i lećcie na zasłużony urlop do Afryki.

Luksus w Afryce: Gambia, 5* hotel z all inclusive za 3199 zł

Wylot z Warszawy. Hotel położony jest na spokojnym odcinku wybrzeża, w miejscowości Brufut, pośród tropikalnego ogrodu z aleją olbrzymich baobabów.

All inclusive na Czarnym Lądzie. Urlop w Gambii za 2149 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Wybierzcie jeden z hoteli i udajcie się na zasłużony wypoczynek. W wolnym czasie odwiedźcie ptasi raj - Tanji Bird Reserve, wybierzcie się na rynek w Banjul oraz w rejs po rzece Gambia.

Wypocznijcie w hotelach z all inclusive w Gambii od 2190 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Okazyjna cena pakietów na Czarny Ląd, warto skorzystać i już niedługo wypoczywać w promieniach słońca, w temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza.

Wypocznijcie z all inclusive w Afryce (Gambia) od 2438 zł

Wylot do Banjul z Katowic i Warszawy. Na miejscu poleniuchujcie na plaży, skorzystajcie swobodnie z wygodnej formuły all inclusive, odwiedźcie Kachikally Crocodile Pool - sadzawkę z oswojonymi krokodylami.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)