push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #alanya

Turcja: 4* hotel z all inclusive kilka kroków od słynnej plaży Kleopatry od 879 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic, Poznania i Warszawy. Ciekawa propozycja podróży na południe w cenie poniżej "tysiaka". Zakwaterowanie w mającym dobre opinie Kleopatra Atlas.

Turcja last minute: 4* hotel z all inclusive blisko plaży Kleopatry od 1039 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic, Poznania i Warszawy. Kleopatra Atlas znajduje się w centrum popularnej miejscowości, Alanyi. Położenie blisko ładnej plaży i dostępność turystycznych atrakcji to największe atuty obiektu.

Promocja: All inclusive w Turcji za 779 zł!

Wylot do Antalyi z Katowic. Przy takich ofertach nie ma co się za długo zastanawiać, bo szybko znajdują nabywców i cena rośnie lub termin przepada.

Turcja last minute: 4* hotel z all inclusive kilka kroków od plaży Kleopatry od 949 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic, Poznania i Warszawy. Kleopatra Atlas znajduje się w centrum popularnej miejscowości, Alanyi. Położenie blisko ładnej plaży i dostępność turystycznych atrakcji to największe atuty obiektu.

Turcja w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive za 863 zł!

Wylot do Antalyi z Katowic. Kleopatra Atlas jest komfortowym obiektem położonym w centrum Alanyi, blisko słynnej plaży Kleopatry.

Turcja: 4* hotel z all inclusive blisko plaży Kleopatry od 949 zł

Wyloty do Antalyi z Warszawy, Katowic i Poznania. Kleopatra Atlas oferuje komfortowe zakwaterowanie dla osób, które lubią korzystać z atrakcji miasta. Obiekt znajduje się w centrum popularnej wśród turystów Alanyi.

Turcja last minute: 4* hotel z all inclusive za 692 zł!

Wylot do Antalyi z Katowic. Kleopatra Atlas położony jest kilka kroków od słynnej plaży Kleopatry. Oferuje komfortowe pokoje, smaczne jedzenie i bliskość atrakcji dużego miasta.

Ostatni dzwonek: Turcja, 4* hotel z all inclusive od 737 zł!

Wyloty do Antalyi z Katowic i Warszawy. Obiekt Kleopatra Atlas położony jest w Alanyi, kilka kroków od znanej plaży Kleopatry, blisko rozrywek dużego miasta.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)