push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #alanya

All inclusive na Riwierze Tureckiej: tydzień w 4* hotelu od 1348 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 4* hotel Kleopatra Atlas znajduje się w sercu znanego kurortu Alanya, niedaleko plaży. Dla gości przygotowano klimatyzowane pokoje oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Sylwester na Riwierze Tureckiej: 15 dni w 4* hotelu z all inclusive od 2272 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Kleopatra Atlas znajduje się w centrum Alanyi, ok. 100 m od piaszczystej plaży.

Turcja last minute: 4* hotel z all inclusive blisko centrum Alanyi od 1717 zł

Wylot do Antalyi z Krakowa. Big Blue Sky Hotel położony jest ok. 50 m od plaży i blisko atrakcji dużego miasta. Idealne miejsce na wypoczynek i zwiedzanie okolic.

First minute (majówka): Turcja, 4* hotel z all inclusive od 1547 zł

Wylot do Antalyi z Katowic. Big Blue Sky położony jest ok. 50 m od plaży i ok. 2 km od centrum Alanyi. Idealna propozycja dla osób chcących połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem.

Ostatni dzwonek, pożegnanie wakacji w Turcji: 4* hotel z all inclusive za 1989 zł

Wylot do Antalyi z Lublina. Big Blue Sky Hotel położony jest ok. 50 m od plaży, ok. 2 km od centrum Alanyi. Dużym atutem obiektu jest restauracja położona na ostatnim piętrze z malowniczym widokiem na okolicę.

Wakacje na Riwierze Tureckiej: 3* hotel z all inclusive za 1394 zł

Wyloty z Warszawy, Poznania i Katowic. Cena 1394 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Turcja dla spakowanych: 4* Hotel Blue Star z all inclusive za 1782 zł

Wyloty do Antalyi z Warszawy i Poznania. Obiekt położony jest ok. 1,5 km od centrum Alanyi i ok. 500 m od słynnej plaży Kleopatry.

Turcja: 10-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive od 2299 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska i Wrocławia. Blue Star położony jest ok. 1,5 km od centrum Alanyi. Oferuje gościom 4 baseny, siłownię, zajęcia sportowe, międzynarodowe animacje dla dorosłych, przedstawienia i muzykę na żywo.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)