push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Gambii! Obserwuj #gambia

Afryka first minute: Wypoczynek z all inclusive w Gambii od 3022 zł

Wyloty do Bandżul z Warszawy i Katowic. Palma Rima Hotel położony jest kilkaset metrów od plaży. Na miejscu skorzystacie z basenu, piłki wodnej, rzutek, tenisa stołowego, szachów oraz wieczorów z muzyką na żywo.

Gambia first minute. Wypoczynek w hotelu z all inclusive za 2834 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Wybierzcie się jesienną porą na Czarny Ląd, aby odpocząć i podładować baterie nad Oceanem Atlantyckim.

First minute w Afryce: Gambia, 3* hotel z all inclusive za 2834 zł

Wylot do Banjul z Warszawy. Skorzystajcie z tej oferty i zaplanujcie wcześniej urlop na Czarnym Lądzie. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu znajdującym się niedaleko od plaży.

Gambia z wygodnym all inclusive za 1799 zł!

Wylot do Afryki z Warszawy. Obniżona cena pełnego pakietu wypoczynkowego do mało znanej Gambii. Wypoczniecie nad Oceanem Atlantyckim korzystając ze słońca i wysokich temperatur powietrza.

Świetna promocja! All inclusive w Gambii od 1719 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Doskonała cena za podróż na Czarny Ląd, jeszcze kilkanaście dni temu nie do pomyślenia. Wybierzcie jeden z hoteli i lećcie na zasłużony urlop do Afryki.

Luksus w Afryce: Gambia, 5* hotel z all inclusive za 3199 zł

Wylot z Warszawy. Hotel położony jest na spokojnym odcinku wybrzeża, w miejscowości Brufut, pośród tropikalnego ogrodu z aleją olbrzymich baobabów.

All inclusive na Czarnym Lądzie. Urlop w Gambii za 2149 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Wybierzcie jeden z hoteli i udajcie się na zasłużony wypoczynek. W wolnym czasie odwiedźcie ptasi raj - Tanji Bird Reserve, wybierzcie się na rynek w Banjul oraz w rejs po rzece Gambia.

Afryka czeka: Wypoczynek z all inclusive w Gambii od 2149 zł

Wyloty na Czarny Ląd z Katowic i Warszawy. Wybierzcie jeden z hoteli i udajcie się w niezapomnianą podróż, wypoczniecie w promieniach słońca na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)