push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Gambii! Obserwuj #gambia

Wypocznij z all inclusive w Afryce (Gambia) za 2565 zł

Wylot do Bandżul z Warszawy. Skorzystaj z tej oto oferty last minute i leć na urlop na Czarny Ląd. Hotel znajduje się w popularnym kurorcie Kololi. Miasto oferuje mnóstwo sklepów, restauracji, barów oraz targowiska z owocami i wyrobami z drewna.

Gambia last minute: 4* hotel z HB za 2315 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Obiekt położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Centrum stolicy oddalone jest o ok. 1 kilometr.

Urlop w Afryce: Gambia, hotel z all inclusive za 2565 zł

Wylot do Bandżul z Warszawy. Poza utartym szlakiem, czyli wycieczka do mało odkrytego kraju w Afryce. Na miejscu wypoczniesz z wygodną formułą all inclusive.

Afryka w kuszącej cenie: 13 dni w Gambii za 1849 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 1849 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Odkryj Afrykę. Gambia z all inclusive za 2906 zł

Wylot do Bandżul w Warszawy. Skorzystaj z obniżki ceny i wybierz się na beztroski urlop na Czarny Ląd. Hotel położony jest około 400 metrów od centrum znanego kurortu Kololi.

Urlop w Afryce: Gambia na 13 dni, 3* hotel ze śniadaniami za 1594 zł

Wylot 27 sierpnia z Lipska do Afryki. W cenie pakietu dostaniesz bilet kolejowy na lotnisko i z powrotem na terenie Niemiec. Okazja dla mieszkańców zachodniej Polski i nie tylko.

Lato w Afryce: Gambia, 3* hotel ze śniadaniami za 1280 zł

Wylot 29 sierpnia z Dusseldorfu do Afryki na 6 dni. W cenie pakietu dostaniesz bilet kolejowy na lotnisko i z powrotem na terenie Niemiec. Okazja dla mieszkańców zachodniej Polski i nie tylko.

Wakacje w Gambii: 5* hotel z all inclusive od 1693 zł

Wyloty w lipcu z Lipska do Afryki na 6 dni. W cenie pakietu dostaniesz bilet kolejowy na lotnisko i z powrotem na terenie Niemiec. Okazja przede wszystkim dla mieszkańców zachodniej Polski.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)