Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje w Maroku: tydzień w Agadirze w hotelu z wyżywieniem od 1373 zł

Wyloty do Agadiru z Wrocławia lub Krakowa. 3* Bahia City oferuje lokalizację 400 m od plaży, klimatyzowane pokoje oraz odkryty basen.

Atrakcyjna cena wczasów na wybrzeżu Atlantyku w wakacyjnym szczycie sezonu. Interesujesz się surfingiem i sportami wodnymi? Koniecznie odwiedź znajdującą się w pobliżu Agadiru rybacką wioskę Taghazout.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Agadir, Kraków, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę