push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korcula

Wakacyjny urlop z all inclusive przy plaży w Chorwacji od 1599 zł

Wyloty do Dubrownika z Warszawy, Katowic i Poznania. Hotel Posejdon położony jest na wyspie Korcula. Bezpośrednio przed obiektem znajduje się kamienisto-żwirowa plaża.

Chorwacja last minute: 3* hotel z all inclusive przy samym morzu od 1299 zł

Wyloty na Bałkany z Poznania i Katowic. Obiekt położony jest na malowniczej wyspie Korcula, w miejscowości Vela Luka. Bezpośrednio przed hotelem skorzystacie z kamienisto-żwirowej plaży.

Wczasy z all inclusive przy plaży w malowniczej Chorwacji od 1400 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i spędźcie długo wyczekiwany urlop na chorwackiej Korculi. W cenie pobyt z wygodną formułą all inclusive kilka kroków od Adriatyku.

Wakacje last minute: Urlop z all inclusive przy plaży w Chorwacji za 1531 zł

Wylot z Poznania. Zakwaterowanie w hotelu z którego jest tylko kilka kroków do Adriatyku. Skorzystajcie z oferty i pożegnajcie wakacje na Bałkanach.

Chorwacja z all inclusive. Wakacyjny urlop przy plaży na Korculi od 1829 zł

Wyloty z Katowic, Warszawy i Poznania. Można z dojazdem własnym i w apartamencie z aneksem kuchennym, ale my proponujemy dołożyć trochę do wakacyjnego budżetu, aby spędzić urlop bardzo wygodnie, bez zakupów i gotowania.

Chorwacja z all inclusive za 1307 zł. Hotel nad samym morzem

Wylot na Bałkany z Warszawy we wrześniu na tydzień. Największym atutem hotelu jest położenie tuż nad samym Morzem Adriatyckim. Warto odpocząć w tak malowniczym miejscu korzystając z ostatnich ciepłych promieni słonecznych.

Wakacje z all inclusive i blisko morza na chorwackiej wyspie za 2098 zł

Wylot 22 sierpnia z Gdańska na tydzień. Pobyt na Korculi w hotelu znajdującym się kilka kroków od brzegu turkusowego Morza Adriatyckiego.

Wakacje: Chorwacja, hotel nad morzem i z all inclusive od 1423 zł

Wylot 4 lipca z Gdańska na 7 lub 14 dni. Hotel po kompleksowej przebudowie, znajduje się kilka kroków od turkusowych wód Adriatyku.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)