push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #cyprpolnocny

Cypr Północny: Wypoczynek w 4* hotelu ze śniadaniami od 1059 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Olive Tree oferuje basen kryty, basen odkryty i salę fitness. Terminy od listopada 2022 do marca 2023 roku.

Wczasy na Cyprze Północnym: 5* hotel z ultra all inclusive od 1969 zł

Wyloty do Cypru Północnego z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia oraz Berlina. Salamis Bay Conti znajduje się bezpośrednio przy plaży, a dla gości przygotowano m.in. kryty basen, jacuzzi, saunę oraz wyżywienie w formule ultra all inclusive.

Cypr Północny: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1969 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Salamis Bay Conti położony jest ok. 8 km od centrum Famagusty. Dostępnych jest dużo terminów od listopada 2022 do marca 2023 roku.

Cypr Północny first minute: znakomity 5* hotel z ultra all inclusive od 1939 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Salamis Bay Conti usytuowany jest bezpośrednio przy plaży i oferuje kryty basen, saunę, siłownię oraz jacuzzi.

Cypr Północny na wypasie: ultra all inclusive w 5* hotelu od 1891 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy plaży i oferuje m.in. kryty basen, saunę, siłownię, jacuzzi oraz wiele innych atrakcji.

Cypr Północny: Znakomicie oceniany 5* Salamis Bay Conti z ultra all inclusive od 2049 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 8 km od centrum Famagusty. Oferuje basen odkryty i kryty, saunę, siłownię, jacuzzi, tenis stołowy, rzutki, szachy, animacje i muzykę na żywo.

Lato: Cypr Północny, 4* hotel z all inclusive od 2179 zł

Wyloty z Gdańska, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Riverside Garden Resort położony jest ok. 9 km od Kyrenii. Oferuje basen, basen relaksacyjny dla dorosłych, 2 zjeżdżalnie wodne, koszykówkę, siatkówkę, kort tenisowy i muzykę na żywo.

Lato na Cyprze Północnym: all inclusive w 4* hotelu od 2129 zł

Wylot z Gdańska i Wrocławia. Riverside Garden Resort położony jest w malowniczym ogrodzie, w niewielkiej miejscowości Alsancak. Kompleks oferuje m.in. basen i zjeżdżalnie wodne.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)