Malownicza Czarnogóra na tydzień od 477 zł. W cenie bilety PLL LOT z 11 polskich miast

Wyloty na Bałkany od stycznia do kwietnia. Cena od 477 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Polska - Podgorica - Polska od 715 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj.

Noclegi w Guest House Dragomir za 239 zł/2 os./7 nocy rezerwujecie tutaj. Jeśli szukacie lepszego standardu, to zobaczcie ten świetnie oceniany pensjonat (klik).

Skorzystajcie z promocji adwentowej PLL LOT i wybierzcie się na wypoczynek do malowniczej Czarnogóry. Pamiętajcie, że wyjazd możecie dowolnie modyfikować, czyli skracać/wydłużać oraz zmieniać liczbę podróżnych, ale wtedy cena się zmieni. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od 1 stycznia do 24 kwietnia 2020 roku. Oferta dotyczy lotów z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Czarnogóra

2019-12-19 07:29:29 1-5 dni 13-15 dni 16-30 dni 6-8 dni 9-12 dni Bałkany Bydgoszcz Czarnogóra Gdańsk Katowice Kraków Kwiecień Lublin Luty Marzec Podgorica Poznań Rzeszów Styczeń Szczecin Warszawa Wiosna Wrocław Zielona Góra Zima

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)