Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Albanii: all inclusive w 4* hotelu od 1999 zł

Wyloty do Tirany z Olsztyna, Poznania i Warszawy. Hotel Aria Beach Resort położony jest w cichym i malowniczym miejscu, bezpośrednio przy szerokiej i piaszczystej plaży.

Albania szturmem podbiła serca polskich turystów. Przekonaj się na własnej skórze dlaczego! Spędź tydzień w 4* hotelu, w którym znajdziesz wiele atrakcji, m.in. basen.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Albania, Bałkany, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę