push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #durres

Wypoczynek w Albanii w hotelu z wyżywieniem za 999 zł. Bez testu

Wylot do Tirany z Poznania. Zakwaterowanie w skromnym obiekcie, który będzie fajną bazą wypadową do zwiedzania. Do publicznej plaży z łagodnym zejściem do morza dojdziecie pokonując dystans kilkudziesięciu metrów.

Wczasy bez testu: Albania z HB plus od 1226 zł

Wyloty do Tirany z Warszawy i Katowic. Villa Balani jest kameralnym hotelem, który znajduje się ok. 150 m od plaży, w znanej miejscowości wypoczynkowej Durres.

Albania: 4* hotel z all inclusive za 1399 zł. Bez testu

Wyloty do Tirany z Warszawy i Katowic. Skorzystajcie z propozycji tanich wczasów na Bałkanach. Zakwaterowanie z wygodną formułą all inclusive w obiekcie znajdującym się kilkadziesiąt metrów od plaży.

Wypoczynek w Albanii w 4* hotelu z all inclusive od 1394 zł. Bez testu

Wyloty na Bałkany z Gdańska, Katowic, Warszawy i Wrocławia. Rean położony jest w cichej, spokojnej okolicy, ok. 60 metrów od plaży.

Albania bez testu: all inclusive w oryginalnym 4* hotelu od 1569 zł

Wyloty do Tirany z Poznania, Gdańska, Katowic i Warszawy. W 4* Empire czekają na was oryginalne wnętrza oraz komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje. Hotel dysponuje prywatną plażą, położoną zaledwie 300 metrów dalej.

Albania bez testu: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1673 zł

Wyloty na Bałkany z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Royal G and SPA znajduje się ok. 3 km od tętniącego życiem centrum miasta Durres.

Albania bez testu: 4* hotel z all inclusive od 1429 zł

Wyloty do Tirany z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zakwaterowanie w kameralnym obiekcie znajdującym się ok. 60 metrów od plaży. Polecany osobom szukającym wytchnienia i spokoju.

Albania: 4* hotel z all inclusive od 1344 zł. Bez testu

Wyloty do Tirany z Gdańska i Wrocławia. Empire dysponuje prywatną plażą, która znajduje się w odległości ok. 300 metrów od obiektu. Czekają na was oryginalne wnętrza, komfortowe pokoje i słoneczna pogoda.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)