push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #durres

Bałkany bez testu: Albania, 4* hotel z HB plus przy plaży od 1329 zł

Wyloty do Tirany z Poznania, Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w kameralnym obiekcie zlokalizowanym w popularnej miejscowości wypoczynkowej Durres, tuż nad morzem.

Urlop bez testu: Albania, bardzo dobry Brilliant Hotel & SPA z all inclusive od 1676 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Obiekt został wybudowany w 2018 roku bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Położony jest blisko promenady i w okolicach piniowego lasu.

Tegoroczny hit? Albania bez testu: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1726 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Wybierzcie bardzo dobrze oceniany Gloria Palace & SPA i zaplanujcie wiosenny lub letni urlop na Bałkanach. W cenie zakwaterowanie w pokoju z widokiem na morze (nie każdy termin).

Pożegnanie wakacji: Albania, 4* hotel z all inclusive i basenem na dachu za 1764 zł

Wylot z Warszawy. Empire Hotel dysponuje prywatną plażą, położoną ok. 300 metrów dalej. Atutem obiektu jest basen na dachu z fajnym widokiem na okolicę.

Wakacje: Albania, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1421 zł

Wyloty z Warszawy, Poznania i Katowic. Ostatni dzwonek na wakacyjny urlop, skorzystajcie z oferty i polećcie na Bałkany, słońca i wysokich temperatur z pewnością nie zabraknie.

Wakacje z all inclusive w 4* hotelu przy plaży w Albanii od 1364 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt położony jest ok. 10 km od centrum miejscowości Durres, w pobliżu znajdziecie wiele barów, sklepów i restauracji.

Letni i nie tylko urlop w świetnej cenie. Tydzień w Albanii za 242 zł!

Wyloty do Tirany z Berlina. Cena 242 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wybierzcie wakacje na Bałkanach. Albania z HB plus od 1247 zł

Wyloty z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Kameralny hotel Villa Balani znajduje się w popularnej miejscowości wypoczynkowej Durres, ok. 150 metrów od plaży. Obiekt został całkowicie odnowiony w 2017 roku.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)