push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #durres

Wakacyjny tydzień w Albanii za 627 zł. Dużo terminów od czerwca do sierpnia

Wyloty do Tirany z Wrocławia. Cena 627 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

All inclusive w Albanii: wczasy w 4* hotelu za 1358 zł

Wylot do Tirany z Warszawy. Hotel Edart znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w kurorcie Durres i oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Lato na Bałkanach: all inclusive w 4* hotelu w Albanii od 1789 zł

Wyloty do Tirany z Warszawy i Katowic. Hotel Leonardo położony jest przy prywatnej plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Obiekt oferuje centrum fitness oraz klimatyzowane pokoje.

Lato w Albanii: all inclusive w 4* hotelu za 1843 zł

Wylot do Tirany z Warszawy. Hotel Edart znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w kurorcie Durres i oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Albania last minute: 4* hotel z all inclusive od 1387 zł

Wyloty już jutro z Gdańska, Katowic lub Wrocławia. 4* Edart to pięknie położony hotel tuż przy plaży w Durres. To kameralny obiekt zlokalizowany w spokojnej części kurortu.

Ostatni dzwonek: Albania, 10-dniowy urlop w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 1978 zł

Wylot do Tirany z Katowic. Obiekt Edart położony jest w miejscowości Durres, ok. 30 km od lotniska. Jest kameralnym hotelem znajdującym się w cichej okolicy.

Albania last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Tirany z Gdańska, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Pożegnajcie wakacje nad morzem, w dobrze ocenianym kameralnym obiekcie, położonym blisko plaży.

Pożegnanie wakacji na Bałkanach: Albania, 4* hotel z all inclusive od 1999 zł

Wyloty do Tirany z Gdańska, Katowic, Poznania i Rzeszowa. Zakończcie "gorący" okres urlopowy nad skąpanym w słońcu albańskim wybrzeżu. Możecie liczyć na wysokie temperatury powietrza i wody.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)