Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Szalona Środa PLL LOT: Bilety do Egiptu za 807 zł. Loty do USA i Korei Południowej od 2050 zł

Oferta będzie aktualna dzisiaj do północy lub do wyczerpania puli biletów. Dostępne wyloty z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia i Zielonej Góry. Daty podróży w zależności od kierunku od 12 czerwca do 31 grudnia tego roku.

Wybrane loty z promocji:

  • zarezerwuj loty do Kairu (KLIK)
  • zarezerwuj loty do Nowego Jorku - JFK (KLIK)
  • zarezerwuj loty do Nowego Jorku - Newark (KLIK)
  • zarezerwuj loty do Seulu (KLIK)


Noclegów szukaj tutaj (KLIK).

Wybierz jeden z kierunków i ciesz się nadchodzącą podróżą. Do wyboru miasto z sąsiadującymi piramidami, "Wielkie Jabłko", które nigdy nie śpi i daleka Azja.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Ameryka Północna, Azja, Egipt, Nowy Jork, USA, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę