Urlop nad Oceanem Atlantyckim: Maroko, 14 dni w hotelu z all inclusive od 2189 zł

Wylot do Agadiru z Katowic i Warszawy. Cena od 2189 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Katowice - Agadir - Katowice za 598 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj. Bilety z Warszawy za 758 zł dla 2 osób (KLIK).

Noclegi w 3* Caribbean Village Agador z all inclusive za 3780 zł/2 os./14 nocy rezerwujesz tutaj.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Agadir, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę