push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute na Mauritius! Obserwuj #mauritius

Wymarzony urlop na Mauritiusie: 4* Riu Creole z all inclusive od 4902 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do oceanu. Oferuje 2 baseny, siłownię, hammam, siatkówkę plażową, windsurfing, kajaki, animacje, wieczorne show lub muzykę na żywo.

Wczasy na Mauritiusie: 4* hotel z wyżywieniem za 4796 zł

Wylot z Warszawy. Na miejscu zatrzymacie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Sunrise Attitude, który dla swoich gości udostępnia m.in. odkryty basen, siłownię, sporty wodne, piaszczystą plażę oraz restaurację.

Mauritius na bogato: 8 dni w 4* Riu Creole z all inclusive od 5324 zł

Wyloty z 5 polskich miast. Cena od 5324 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka na Mauritiusie za 2131 zł! W cenie loty + 9 noclegów

Wylot do Afryki z Krakowa na pokładzie samolotu Austrian Airlines. Cena 2131 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Mauritius w lipcu: 4* hotel z wyżywieniem przy plaży za 4726 zł

Wylot z Warszawy. Na terenie bardzo dobrze ocenianego obiektu skorzystacie z basenu, sali fitness/siłowni, sportów wodnych, rowerów i tenisa.

All inclusive na Mauritiusie: 10 dni błogiego lenistwa przy plaży od 5154 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa i Poznania. Cena od 5154 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Malediwy, Mauritius, Seszele, Jamajkę i do Meksyku z Niemiec za 975 zł!

Wyloty z Frankfurtu. Skorzystajcie z okazji, wybierzcie jeden z kierunków i zacznijcie planować wypoczynek z dala od domu, na innym kontynencie. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od stycznia do kwietnia 2022 roku.

Mauritius w ferie i nie tylko: 8-dniowy wypoczynek ze śniadaniami od 3087 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa i Poznania. Cena od 3087 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)