push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute na Mauritius! Obserwuj #mauritius

11-dniowa podróż na egzotyczny Mauritius za 2957 zł. Dużo terminów

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 2957 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny Mauritius: Bilety lotnicze + 10 noclegów za 2952 zł. Dużo terminów

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 2952 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

12-dniowa podróż na Mauritius od 3046 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Krakowa. Cena od 3046 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Mauritius: Urlop w 5* hotelu InterContinental za 4929 zł. W cenie pokój z widokiem na ocean

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 4929 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny Mauritius: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 4820 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Sealife Resort & Spa jest kameralnym, przytulnym obiektem znajdującym się w cichym miejscu. Idealny kierunek na urlopowy relaks.

Rajski Mauritius w bardzo dobrej cenie: 14-dniowy urlop za 2715 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 2715 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: 10-dniowy wypoczynek na Mauritiusie od 2801 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Cena od 2801 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Piękna wyspa na wyciągnięcie ręki: 10-dniowy pobyt ze śniadaniami na Mauritiusie za 2308 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2308 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 12

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)