push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #portosanto

First minute: Wakacyjne i nie tylko loty na Porto Santo od 679 zł!

Wyloty do Portugalii z 5 polskich miast. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie podróż na piękną wyspę położoną na Oceanie Atlantyckim. Bilety znajdziecie nawet na szczyt sezonu urlopowego!

Tanie loty do Portugalii (wyspa Porto Santo) od 623 zł!

Wyloty z Krakowa. Po drodze czekają na was wygodne przesiadki na lotnisku we Frankfurcie.

Znana z pięknych plaż: Wyspa Porto Santo, 3* hotel ze śniadaniami od 1493 zł

Wyloty do Portugalii z Krakowa i Katowic. Cena od 1493 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż na wyspę na Oceanie Atlantyckim: Porto Santo, 3* hotel ze śniadaniami za 1880 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1880 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

TAP Portugal: Lizbona i Porto Santo w jednej podróży od 733 zł (loty)

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z naszej propozycji i odwiedźcie wyspę położoną na Oceanie Atlantyckim. Znana jest przede wszystkim z pięknych, piaszczystych plaż. Dostępne terminy od maja do czerwca i od września do października.

First minute: Porto Santo, 4* hotel ze śniadaniami za 1439 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1439 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Porto Santo: 4* Vila Baleira Thalassa z all inclusive przy długiej na 9 km plaży za 2299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z oferty i przywitajcie jesień na malowniczej wyspie położonej na Oceanie Atlantyckim. Zakwaterowanie w hotelu, który jest znakomicie oceniany i doceniany za wysoki standard usług.

Porto Santo: Znakomicie oceniany 4* Vila Baleira Thalassa z all inclusive za 2299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i pożegnajcie lato na malowniczej wyspie położonej na Oceanie Atlantyckim. Zakwaterowanie w hotelu, z którego w kilka chwil dojdziecie do długiej na 9 km plaży.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)