push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #portosanto

First minute: Porto Santo, 4* hotel ze śniadaniami za 1439 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1439 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Porto Santo: 4* Vila Baleira Thalassa z all inclusive przy długiej na 9 km plaży za 2299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z oferty i przywitajcie jesień na malowniczej wyspie położonej na Oceanie Atlantyckim. Zakwaterowanie w hotelu, który jest znakomicie oceniany i doceniany za wysoki standard usług.

Porto Santo: Znakomicie oceniany 4* Vila Baleira Thalassa z all inclusive za 2299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i pożegnajcie lato na malowniczej wyspie położonej na Oceanie Atlantyckim. Zakwaterowanie w hotelu, z którego w kilka chwil dojdziecie do długiej na 9 km plaży.

Wyspa Porto Santo: Znakomity 4* Vila Baleira Thalassa z all inclusive za 1999 zł

Wylot z Warszawy. Hotel słynie z wysokiego standardu usług, został doceniony zdobywając wiele znakomitych opinii. Jednym z jego atutów jest położenie blisko ślicznej plaży o długości 9 km.

Lato w Portugalii: Wyspa Porto Santo, znakomity 4* hotel z all inclusive za 2399 zł

Wylot z Warszawy. Hotel Vila Baleira Thalassa słynie z wysokiego standardu usług, został doceniony przez wielu wczasowiczów, którzy wystawili obiektowi najwyższe opinie. Znajduje się blisko pięknej plaży o długości 9 km.

Wakacje na pięknej wyspie Porto Santo od 1599 zł

Wylot z Warszawy. Hotel Praia Dourada znajduje się w centrum stolicy, dlatego będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania. Około 200 m od obiektu znajdziecie długą na 9 km złocistą plażę.

Wyspa Porto Santo na Atlantyku: 4* hotel z all inclusive za 1999 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Vila Baleira Thalassa znajduje się blisko długiej na 9 km plaży. Elegancki, bardzo dobrze oceniany obiekt spełni oczekiwania wymagających osób.

Wyspa Porto Santo: Znakomity 4* hotel z all inclusive za 1499 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Vila Baleira Thalassa położony jest na rozległym terenie, bardzo blisko Oceanu Atlantyckiego. Skorzystacie z wielu udogodnień, które nie pozwolą się nudzić.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)