push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #side

Riwiera Turecka last minute: 7-dniowy wypoczynek w hotelu z all inclusive za 1389 zł

Wylot do Antalyi z Warszawy. Zakwaterowanie w miejskim hotelu, położonym w bliskiej odległości od centrum Side. Dobra oferta dla oszczędnego turysty, który nie chce zbytnio nadwyrężać swojego domowego budżetu.

Riwiera Turecka last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic i Warszawy. Selenium jest miejskim obiektem z wieloma atrakcjami w zasięgu spaceru. Oferuje basen, saunę, łaźnię turecką i okazjonalnie muzykę na żywo.

Turcja na bogato: 5* Side Royal Palace z all inclusive za 918 zł

Wyloty do Antalyi z Warszawy, Poznania i Katowic. Bardzo dobrze oceniany hotel oferuje kryty basen, siłownię, hammam, łaźnię parową, aerobik i tenis stołowy.

Turcja: Znakomity 5* OZ Side Premium z all inclusive od 994 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska i Warszawy. Obiekt położony jest w pobliżu pięknej piaszczystej plaży, w niedużej odległości od starożytnego Side i oferuje baseny oraz klimatyzowane pokoje.

Wypoczynek w Turcji za “grosze”: 5* hotel z all inclusive za 843 zł!

Wyloty do Antalyi z Warszawy. Cena 843 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Turcja w czerwcu, 4* hotel z all inclusive za 875 zł!

Wylot do Antalyi z Bydgoszczy. Side Su położony jest ok. 300 metrów od plaży i ok. 2 km od miasta Side. W cenie pobytu m.in. sauna fińska, siłownia, hammam i tenis stołowy.

Turcja: 5* hotel z bogatym all inclusive od 999 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Warszawy i Wrocławia. Skorzystajcie z oferty last minute i spędźcie beztroskie chwile nad morzem. Ładna pogoda na miejscu gwarantowana.

Turcja: Znakomity 5* Side Star Beach z all inclusive od 1158 zł

Wylot na Riwierę Turecką z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, ok. 1 km od centrum Side. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, strefy spa, sauny fińskiej, łaźni parowej, siłowni i tenisa stołowego.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)